Goodwe GW250K-HT 1500V
Cod: GW250K-HTDescriere detaliată a produsului
Optimizați producția de energie cu seria HT, special concepută pentru modulele de mare putere de 210 mm. Acesta suportă un curent de intrare de până la 20 A max. pe șir și un curent de intrare de până la 60 A DC max. pe MPPT, maximizând utilizarea puterii și reducând costul nivelat al energiei (LCOE) pentru clienți.
Îmbunătățind randamentul investițiilor în diverse medii, HT 1500V este conceput pentru a susține investițiile ecologice, a spori capacitatea de finanțare și a asigura performanța pe termen lung pentru instalațiile fotovoltaice montate la sol la scară largă. Acest invertor optimizează randamentul energetic și menține performanțe ridicate în condiții de mediu dificile, oferind o valoare excepțională. Integrarea cu caseta de comunicare GoodWe Solar SCB3000 permite monitorizarea și controlul de la distanță utilizând comunicația prin linie electrică (PLC).
Permiteți observarea completă a sistemului energetic cu monitorizarea la nivel de lanț în serie. Utilizatorii pot întreține inteligent și proactiv fiecare panou. Invertorul integrează funcția de recuperare PID și comunicarea PLC fără costuri suplimentare. În plus, suportă setări și actualizări de la distanță, minimizând cheltuielile de vizitare a site-ului în timpul ciclurilor de întreținere.
Caracteristici cheie
- CAPEX și OPEX mai mici cu cele mai înalte standarde de siguranță
- Până la 20A curent de intrare pe șir de curent continuu
- Recuperare PID integrată și comunicare PLC
- Posibilitate de setare și actualizare de la distanță
- Monitorizare avansată a șirurilor
Parametri suplimentari
| Categorie: | Invertoare solare |
|---|---|
| Greutate: | 111 kg |
| Marca: | Goodwe |
| Lungimea: | 341 mm |
| Lățime: | 1091 mm |
| Înălţime: | 678 mm |
| Putere: | 250000 W |
| Numărul de faze: | 3 |
| Grad de protectie (IP): | IP66 |
| Comunicare: | RS485, PLC |
| Numărul de MPPT: | 12 |
| Şir: | Până la 2 per MPPT |
| Tip: | Reţea |
| Convertoare de tensiune - Goodwe - Seria de modele: | HT 1500V |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Numai utilizatorii înregistrați pot trimite evaluări. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
GoodWe (Jiangsu GoodWe Power Supply Technology Co., Ltd.) este un lider mondial al producătorilor de invertoare solare și soluții de stocare a energiei, cu instalații în peste 100 de țări și prezență pe lista Bloomberg New Energy Finance Tier 1. Compania oferă spectrul complet de invertoare PV, de la modele compacte rezidențiale la sisteme comerciale și la scară largă puternice, împreună cu invertoare hibride și soluții compatibile cu baterii pentru independență energetică.
Cunoscută pentru valoare excepțională, fiabilitate și design ușor de utilizat, produsele GoodWe oferă monitorizare avansată prin portalul SEMS, eficiență ridicată de conversie și compatibilitate largă cu marci principale de baterii, făcând-o prima alegere pentru profesioniștii solari la nivel mondial.
| Companie producătoare : | Jiangsu GoodWe Power Supply Technology Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresă : | No. 90 Zijin Road, New District, Suzhou, Jiangsu 215011, China |
| Adresă de e-mail : | [email protected] |
| Reprezentantul UE al producătorului : | GoodWe Europe GmbH |
| Adresa reprezentantului UE : | Perchtinger Strasse 10, 81379 Munich, Germany |
| Adresa de e-mail a reprezentantului UE : | [email protected] |