Huawei SUN2000-105KTL-H1
Cod: SUN2000-105KTL-H1Preț corect
Oferim prețuri competitive, cu accent pe calitate și transparență
Livrare rapidă
Produsele în stoc, se livrează acum. Articolele în așteptare se livrează în 5 zile.
Bonus de loialitate
Clienții obișnuiți primesc reduceri și bonusuri pentru loialitatea lor.
Instalare expertă la cheie
Oferim servicii complete cu o garanție a calității.
Descriere detaliată a produsului
Caracteristici cheie
- Șase circuite independente de urmărire a punctului de putere maximă (MPPT) și 12 circuite fotovoltaice
Șiruri: Suportă configurarea flexibilă a șirurilor 2+2+2+2+2+2+2.
- 12 căi de monitorizare inteligentă de înaltă precizie a lanțurilor fotovoltaice.
Corectați excepțiile în timp util.
- Rețeaua MBUS.
Nu necesită cablu de comunicații suplimentar, ceea ce reduce costurile de construcție și întreținere și crește fiabilitatea și eficiența comunicațiilor.
- Diagnosticare inteligentă a curbei I-V: Implementează scanarea I-V și diagnosticarea stării pentru
corzi fotovoltaice. În acest fel, potențialele riscuri și defecțiuni pot fi detectate din timp, îmbunătățind astfel calitatea funcționării și întreținerii (O&M) centralei electrice.
Sigur
- SPD DC și AC încorporat: protecție completă la supratensiune
- Unitate de monitorizare a curentului rezidual încorporată: Deconectează instantaneu de la rețea atunci când se detectează un curent rezidual care depășește o valoare prag.
De încredere
- Răcire naturală
- Design fără fuzibil
- Protectie conform IP65.
- Design eficient anti-cădere la sol.
poate fi retrasă cu până la 50 mm datorită forței de tracțiune.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Invertoare solare |
|---|---|
| Greutate: | 79 kg |
| Marca: | Huawei |
| Lungimea: | 310 mm |
| Lățime: | 1075 mm |
| Înălţime: | 605 mm |
| Putere: | 105000 W |
| Numărul de faze: | 3 |
| Grad de protectie (IP): | IP66 |
| Comunicare: | RS485, USB, MBUS |
| Numărul de MPPT: | 6 |
| Şir: | Până la 2 per MPPT |
| Tip: | Reţea |
| Convertizoare de tensiune - Huawei - Seria de modele: | TL-H1 |
| Putere maximă de ieșire: | 116 kW |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Numai utilizatorii înregistrați pot trimite evaluări. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
Huawei FusionSolar este diviziunea de fotovoltaică inteligentă și stocare energetică a Huawei Technologies, una dintre cele mai mari companii de tehnologie din lume. Valorificând expertiza incomparabilă a Huawei în tehnologie digitală, AI și electronică de putere, FusionSolar furnizează invertoare solare cu eficiență ridicată, sisteme inteligente de stocare a energiei și platforme de monitorizare inteligente pentru aplicații rezidențiale, comerciale și la scară mare.
| Companie producătoare : | Huawei Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresă : | Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong 518129, China |
| Adresă de e-mail : | [email protected] |
| Reprezentantul UE al producătorului : | Huawei Technologies Düsseldorf GmbH |
| Adresa reprezentantului UE : | Hansaallee 205, 40549 Düsseldorf, Germany |
| Adresa de e-mail a reprezentantului UE : | [email protected] |