Huawei SUN2000-15K-MB0
Cod: SUN2000-15K-MB0Preț corect
Oferim prețuri competitive, cu accent pe calitate și transparență
Livrare rapidă
Produsele în stoc, se livrează acum. Articolele în așteptare se livrează în 5 zile.
Bonus de loialitate
Clienții obișnuiți primesc reduceri și bonusuri pentru loialitatea lor.
Instalare expertă la cheie
Oferim servicii complete cu o garanție a calității.
Descriere detaliată a produsului
Controler inteligent de energie Caracteristici cheie
- Siguranță activă
Protecție activă împotriva arcului AFCI - Randamente mai mari
Până la 30% mai multă energie cu Optimizer - Compatibil cu baterie
2 terminale de baterie; compatibil cu LUNA2000-S0 - Eficiență ridicată de până la 98,4%
- Ușoare și robuste
- Nivel de protecție IP66
Parametri suplimentari
| Categorie: | Invertoare solare |
|---|---|
| Greutate: | 21 kg |
| Marca: | Huawei |
| Lungimea: | 241,5 mm |
| Lățime: | 546 mm |
| Înălţime: | 460 mm |
| Putere: | 15000 W |
| Numărul de faze: | 3 |
| Grad de protectie (IP): | IP66 |
| Comunicare: | RS485, Ethernet, 4G, 3G, 2G, EMMA |
| Numărul de MPPT: | 2 |
| Şir: | Până la 2 per MPPT |
| Tip: | Reţea |
| Convertizoare de tensiune - Huawei - Seria de modele: | MB0 |
| Seria de modele: | MB0 |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Numai utilizatorii înregistrați pot trimite evaluări. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
Huawei FusionSolar este diviziunea de fotovoltaică inteligentă și stocare energetică a Huawei Technologies, una dintre cele mai mari companii de tehnologie din lume. Valorificând expertiza incomparabilă a Huawei în tehnologie digitală, AI și electronică de putere, FusionSolar furnizează invertoare solare cu eficiență ridicată, sisteme inteligente de stocare a energiei și platforme de monitorizare inteligente pentru aplicații rezidențiale, comerciale și la scară mare.
| Companie producătoare : | Huawei Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresă : | Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong 518129, China |
| Adresă de e-mail : | [email protected] |
| Reprezentantul UE al producătorului : | Huawei Technologies Düsseldorf GmbH |
| Adresa reprezentantului UE : | Hansaallee 205, 40549 Düsseldorf, Germany |
| Adresa de e-mail a reprezentantului UE : | [email protected] |