Huawei SUN2000-215KTL-H0
Cod: SUN2000-215KTL-H0Preț corect
Oferim prețuri competitive, cu accent pe calitate și transparență
Livrare rapidă
Produsele în stoc, se livrează acum. Articolele în așteptare se livrează în 5 zile.
Bonus de loialitate
Clienții obișnuiți primesc reduceri și bonusuri pentru loialitatea lor.
Instalare expertă la cheie
Oferim servicii complete cu o garanție a calității.
Descriere detaliată a produsului
Caracteristici cheie
- Controler PV inteligent
- BOS optim
- Randamente mai mari
- O&M inteligent
- Sigur și de încredere
- Grid Friendly
- 99,0% Max. Eficienţă
- MBUS acceptat
- 9 trackere MPP
- Design fără siguranțe
- Management la nivel de șir
- Diagnosticarea inteligentă a curbei I-V suportată
- Protecție IP66
- Izolatoare de supratensiune pentru DC și AC
Parametri suplimentari
| Categorie: | Invertoare solare |
|---|---|
| Greutate: | 86 kg |
| Marca: | Huawei |
| Lungimea: | 365 mm |
| Lățime: | 1035 mm |
| Înălţime: | 700 mm |
| Putere: | 200000 W |
| Numărul de faze: | 3 |
| Grad de protectie (IP): | IP66 |
| Comunicare: | RS485, USB, WLAN, MBUS |
| Numărul de MPPT: | 9 |
| Şir: | Până la 2 per MPPT |
| Tip: | Reţea |
| Convertizoare de tensiune - Huawei - Seria de modele: | TL-H0 |
| Putere maximă de ieșire: | 215 kW |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Numai utilizatorii înregistrați pot trimite evaluări. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
Huawei FusionSolar este diviziunea de fotovoltaică inteligentă și stocare energetică a Huawei Technologies, una dintre cele mai mari companii de tehnologie din lume. Valorificând expertiza incomparabilă a Huawei în tehnologie digitală, AI și electronică de putere, FusionSolar furnizează invertoare solare cu eficiență ridicată, sisteme inteligente de stocare a energiei și platforme de monitorizare inteligente pentru aplicații rezidențiale, comerciale și la scară mare.
| Companie producătoare : | Huawei Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresă : | Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong 518129, China |
| Adresă de e-mail : | [email protected] |
| Reprezentantul UE al producătorului : | Huawei Technologies Düsseldorf GmbH |
| Adresa reprezentantului UE : | Hansaallee 205, 40549 Düsseldorf, Germany |
| Adresa de e-mail a reprezentantului UE : | [email protected] |