Invertor hibrid AEG AS-ICH02-5000-2/HV
Cod: AEG-AS-ICH02-5000-2/HVDescriere detaliată a produsului
Caracteristici cheie
-
Interval de putere: până la 10 kW
-
Control inteligent al sarcinii și reducerea vârfurilor de sarcină
-
Design fără ventilator pentru funcționare silențioasă, cu estetică elegantă
-
Opțiune integrată pentru conectarea bateriei de înaltă tensiune AEG
-
Protecție la supratensiune de tip II (partea DC) încorporată și grad de protecție IP66 pentru durabilitate
- Comutator DC încorporat
Parametri suplimentari
| Categorie: | Invertoare solare |
|---|---|
| Greutate: | 24 kg |
| Marca: | AEG |
| Lungimea: | 180 mm |
| Lățime: | 415 mm |
| Înălţime: | 516 mm |
| Putere: | 5000 W |
| Numărul de faze: | 3 |
| Grad de protectie (IP): | IP66 |
| Comunicare: | Wifi |
| Numărul de MPPT: | 2 |
| Şir: | 1 pe MPPT |
| Tip: | Hibrid |
| Curent maxim de ieșire: | 8.5 A |
| Tensiune nominală: | 400 V |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Numai utilizatorii înregistrați pot trimite evaluări. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
AEG produsele solare, susținute de peste un secol de moștenire inginerească germană, sunt dezvoltate și distribuite de Solar Solutions Group din Frankfurt, Germania. Astazi, panourile solare AEG și invertoarele alimentează instalații rezidențiale și comerciale în peste 30 de țări, furnizând performanță premium, fiabilitate dovedită și valoare pe termen lung. Fiecare produs AEG este proiectat pentru a îndeplini cele mai înalte standarde europene de calitate, oferind instalatorilor și proprietarilor de case încredere în performanța energetică durabilă.
| Companie producătoare : | Solar Solutions GmbH |
|---|---|
| Adresă : | Brückenstrasse 94, 60594 Frankfurt am Main, Germany |
| Adresă de e-mail : | [email protected] |
| Reprezentantul UE al producătorului : | Solar Solutions GmbH |
| Adresa reprezentantului UE : | Brückenstrasse 94, 60594 Frankfurt am Main, Germany |
| Adresa de e-mail a reprezentantului UE : | [email protected] |