Jinko Solar TigerNeo JKM440N-54HL4R-B (MC4, negru complet)
Cod: JKM440N-54HL4R-BDescriere detaliată a produsului
Tehnologia SMBB
Îmbunătățirea captării luminii și a consumului de curent pentru a crește performanța și fiabilitatea modulului.
Imunitatea PID
Garantați performanțe superioare Anti-PID prin optimizarea procesului de producție în masă și controlul materialelor.
Rezistență la condiții de mediu extreme
Rezistență ridicată la ceață salină și amoniac.
Tehnologie 2.0 fierbinte
Modulul de tip N cu tehnologie Hot 2.0 are fiabilitate mai mare și LID/LETID mai mici.
Sarcina mecanică crescută
Certificat pentru a rezista la: sarcina vântului (4000 Pascals) și sarcina zăpezii (6000 Pascals).
GARANTIE LINARĂ DE PERFORMANȚĂ
15 ani garanție pentru produs
garanție de performanță liniară de 30 de ani
0.40% degradare anuală pe o perioadă de 30 de ani
Certificări
- IEC61215(2016), IEC61730(2016)
- ISO9001:2015: sistem de management al calității
- ISO14001:2015: sistem de management de mediu
- ISO45001:2018: Sisteme de management al sănătății și securității ocupaționale
Parametri suplimentari
| Categorie: | Module fotovoltaice |
|---|---|
| Greutate: | 22 kg |
| Marca: | Jinko Solar |
| Lungimea: | 1762 |
| Lățime: | 1134 |
| Înălţime: | 30 |
| Putere: | 440 W |
| Culoarea cadrului: | Negru |
| Tipul modulului: | Monofacial |
| Culoarea panoului: | Tot negru |
| Conector: | MC4 |
| Celulă: | Monocristalin de tip N |
| Aranjamentul celular: | 108 (2×54) |
| Strat frontal: | 3.2 mm, strat antireflex, permeabilitate ridicată, conținut scăzut de fier, sticlă călită |
| Cadru: | Aliaj de aluminiu anodizat |
| J-Box: | Evaluat IP68 |
| Cablu: | TUV 1×4.0mm2 (+): 400mm , (-): 200mm |
| Palet: | 36 buc |
| Container (40' HQ): | 936 buc |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Numai utilizatorii înregistrați pot trimite evaluări. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
| Companie producătoare : | Jinko Solar Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresă : | Jingke Center, No. 1, Lane 1466, Shenchang Road, Minhang District, Shanghai 201106, China |
| Adresă de e-mail : | [email protected] |
| Reprezentantul UE al producătorului : | Jinko Solar Denmark ApS |
| Adresa reprezentantului UE : | Gdanskgade 18, 2150 Nordhavn, Denmark |
| Adresa de e-mail a reprezentantului UE : | [email protected] |