Senzor inteligent de putere DTSU666-FE pentru HUAWEI
Cod: CHINT-DTSU666-FEPreț corect
Oferim prețuri competitive, cu accent pe calitate și transparență
Livrare rapidă
Produsele în stoc, se livrează acum. Articolele în așteptare se livrează în 5 zile.
Bonus de loialitate
Clienții obișnuiți primesc reduceri și bonusuri pentru loialitatea lor.
Instalare expertă la cheie
Oferim servicii complete cu o garanție a calității.
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Fotovoltaice |
|---|---|
| Greutate: | 0.5 kg |
| Lungimea: | 98 mm |
| Lățime: | 72 mm |
| Înălţime: | 65,5 mm |
| Putere: | 2 W |
| Numărul de faze: | 3 |
| Comunicare: | Ethernet |
| Tensiune nominală: | 230 V, 400 V |
| Curent de alimentare maxim: | 100 A |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Numai utilizatorii înregistrați pot trimite evaluări. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
Huawei FusionSolar este diviziunea de fotovoltaică inteligentă și stocare energetică a Huawei Technologies, una dintre cele mai mari companii de tehnologie din lume. Valorificând expertiza incomparabilă a Huawei în tehnologie digitală, AI și electronică de putere, FusionSolar furnizează invertoare solare cu eficiență ridicată, sisteme inteligente de stocare a energiei și platforme de monitorizare inteligente pentru aplicații rezidențiale, comerciale și la scară mare.
| Companie producătoare : | Huawei Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresă : | Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong 518129, China |
| Adresă de e-mail : | [email protected] |
| Reprezentantul UE al producătorului : | Huawei Technologies Düsseldorf GmbH |
| Adresa reprezentantului UE : | Hansaallee 205, 40549 Düsseldorf, Germany |
| Adresa de e-mail a reprezentantului UE : | [email protected] |