Solinteg Invertor hibrid MHT-40K-100
Cod: SOLINTEG-MHT-40K-100Descriere detaliată a produsului
Invertor hibrid de înaltă eficiență pentru randament energetic maxim
Deblocați o performanță energetică mai mare cu un invertor hibrid proiectat pentru uz comercial.
-
Suportă sarcini dezechilibrate 100% pentru a maximiza autoconsumul
-
capacitatea de încărcare/descărcare de 100A asigură un flux eficient de energie
-
Suportă continuu o suprasarcină de 110% CA pentru o alimentare neîntreruptă
-
Pornirea timpurie de la 135V crește randamentul energetic zilnic
-
Comutarea fără întreruperi la energia de rezervă în timpul întreruperilor asigură funcționarea continuă
Design flexibil și scalabil
-
Conectarea în paralel a până la 10 unități pentru sistemele conectate la rețea și a până la 4 unități pentru sistemele deconectate la rețea
-
Furnizează până la 120% putere de rezervă timp de 60 de secunde pentru a face față vârfurilor bruște de cerere
-
Carcasa clasificată IP65 oferă protecție robustă în interior și în exterior
Management inteligent al energiei
-
Oferă cinci moduri de funcționare pentru a se potrivi diferitelor aplicații și modele de utilizare
-
Compatibil cu modelele Time-of-Use (ToU) și de tarifare dinamică pentru economii mai inteligente de energie
-
Controlul inteligent centralizat sporește eficiența sistemului
-
Suportă integrarea cu generatoare diesel pentru un aport diversificat de energie
Experiență intuitivă a utilizatorului
-
Actualizările la distanță ale firmware-ului vă mențin sistemul optimizat
-
Solinteg I-light oferă starea sistemului rapidă, dintr-o privire
-
Control ușor prin intermediul ecranului OLED încorporat și al aplicației mobile ușor de utilizat
Parametri suplimentari
| Categorie: | Invertoare solare |
|---|---|
| Greutate: | 72 kg |
| Marca: | Solinteg |
| Lungimea: | 300 mm |
| Lățime: | 800 mm |
| Înălţime: | 620 mm |
| Putere: | 40000 W |
| Numărul de faze: | 3 |
| Grad de protectie (IP): | IP65 |
| Comunicare: | RS485, POATE, Wifi, LAN |
| Numărul de MPPT: | 4 |
| Şir: | Până la 2 per MPPT |
| Tip: | Hibrid |
| Convertizoare de tensiune - Solinteg - Seria de modele: | MHT |
| Max. curent de încărcare a bateriei: | 100 A |
| Putere maximă de ieșire: | 44000 W |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Numai utilizatorii înregistrați pot trimite evaluări. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Solinteg (Wuxi Solinteg Power Co., Ltd.) este producătorul global de invertoare solare cu performanță înaltă, sisteme de stocare a energiei și soluții inteligente de gestionare a energiei. Portofoliul de produse al companiei acoperă invertoare hibride, invertoare conectate la rețea, sisteme cu baterii litiu-ion și platforme de monitorizare inteligente, concepute pentru aplicații rezidențiale, comerciale și de scară comunală.
Cu investiții semnificative în R&D și focus pe furnizarea tehnologiei fotovoltaice de vârf, produsele Solinteg ajută clienții din întreaga lume să reducă costurile energiei, să atingă independența rețelei și să treacă la energia durabilă cu încredere și fiabilitate.
| Companie producătoare : | Wuxi Solinteg Power Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresă : | Building H1-1001, No. 6 Jingxian Road, Xinwu District, Wuxi 214135, Jiangsu, China |
| Adresă de e-mail : | [email protected] |
| Reprezentantul UE al producătorului : | Solinteg GmbH |
| Adresa reprezentantului UE : | Hofmannstr. 52, 81379 Munich, Germany |
| Adresa de e-mail a reprezentantului UE : | [email protected] |