Tigo TS4-AO
Cod: 462-01252-32Descriere detaliată a produsului
Caracteristici cheie
- Monitorizare la nivel de modul - vizibilitate completă asupra producției la nivel de modul și sistem
- Oprire rapidă - o componentă certificată conform standardelor UL pentru sistemele fotovoltaice de oprire rapidă (PVRSS) din întreaga lume
- Optimizare inteligentă - furnizează energie maximă de la o rețea
- Instalare simplă și rapidă - se fixează pe un cadru standard pentru module fotovoltaice sau se montează pe rafturi
- Monitorizare, oprire rapidă și depanare de la distanță cu Tigo Access Point (TAP) și Cloud Connect Advanced (CCA)
- Funcționează cu orice sistem - complet compatibil cu mii de modele diferite de invertoare de la mai mult de 50 de mărci de invertoare
- Potrivit pentru module solare de până la 700W
- 25 de ani garanție
- Funcționează fără fir cu TAP și CCA
- Toleranță la umbră și la vârstă pentru a maximiza randamentul pe viață
Număr piesă 462-01252-32 sau 462-00252-32
Parametri suplimentari
| Categorie: | Optimizatori |
|---|---|
| Greutate: | 0.52 kg |
| Marca: | Tigo |
| Lungimea: | 22,9 mm |
| Lățime: | 138,4 mm |
| Înălţime: | 139,7 mm |
| Grad de protectie (IP): | IP68, NEMA 3R |
| Comunicare: | Fără fir |
| Curent maxim de ieșire: | 15 A |
| Tensiune maxima: | 80 V |
| Putere maximă de ieșire: | 700 W |
Tigo TS4-AO (optimizare) - Prezentare generală
TS4 Flex MLPE - Prezentare generală
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Numai utilizatorii înregistrați pot trimite evaluări. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Tigo Energy este liderul global în Flex MLPE (Module-Level Power Electronics), concepând produse inovatoare de optimizare solară și stocare a energiei care oferă instalatorilor și proprietarilor de sisteme mai multe opțiuni și flexibilitate. Platforma Tigo TS4 crește producția solară, reduce costurile de operare și îmbunătățește siguranța sistemului cu conformitate rapidă de oprire.
Combinată cu platforma cloud Tigo Energy Intelligence (EI), Tigo oferă monitorizare și analiți în timp real la nivel de modul, sistem și flotă pentru a maximiza performanța energiei solare. Tigo EI Residential Solar Solution completează portofoliul cu o ofertă flexibilă solar-plus-storage pentru instalații rezidențiale, făcând Tigo un partener esențial pentru sisteme de energie solară optimizate.
| Companie producătoare : | Tigo Energy, Inc. |
|---|---|
| Adresă : | 655 Campbell Technology Parkway, Suite 150, Campbell, CA 95008, USA |
| Adresă de e-mail : | [email protected] |
| Reprezentantul UE al producătorului : | ONSA Plus s.r.o. |
| Adresa reprezentantului UE : | Južná trieda 119, 040 01 Košice, Slovakia |
| Adresa de e-mail a reprezentantului UE : | [email protected] |