Solis S5-GC50K
Код: SOLIS-S5-GC50KПодробно описание на продукта
Основни характеристики:
- 5/6 MPPT, макс. ефективност 98,7%
- Функция за възстановяване на PID през нощта (опционално)
- AFCI защита, проактивно намалява риска от пожар
- Интелигентен мониторинг на стрингове, интелигентно сканиране на I-V крива
- 24-часов мониторинг на консумацията на товар
- IP66, C5 ниво на защита от корозия
- Нощна SVG функция
Допълнителни параметри
| Категория: | Слънчеви инвертори |
|---|---|
| Тегло: | 53.7 kg |
| Марка: | Solis |
| Дължина: | 338 мм |
| Ширина: | 691 мм |
| Височина: | 578 мм |
| Мощност: | 50000 W |
| Брой фази: | 3 |
| Степен на защита (IP): | IP66 |
| Комуникация: | RS485, USB, Wi-Fi, GPRS |
| Гаранция: | 5 |
| Брой MPPT: | 5 |
| Низ: | До 2 на MPPT |
| Тип: | Мрежа |
| Максимален изходен ток: | 250,8 А |
| Номинално напрежение: | 230 V, 400 V |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Само регистрирани потребители могат да изпращат оценки. Моля, влезте в или регистрирайте се.
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Solis, мярка на Ginlong Technologies (основана през 2005 г.), е един от най-големите и най-опитни производители на слънчеви инвертори в света. С милиони единици, разширени по целия свят, Solis предлага пълна гама от串-инвертори за жилищни, търговски и общински приложения, все поддържани от строгите международни сертификати и доказана история на надеждност.
Известен със своето предоставяне на отлична стойност, инверторите Solis комбинират висока ефективност на преобразуване, интелигентни способности за мониторинг и здрава качество на строителството при конкурентни цени. Независимо дали е въпрос на единична инсталация на покрива или слънчева ферма с няколко мегавата, Solis осигурява надеждна конверсия на енергия, на която можете да разчитате.
| Производствена компания : | Ginlong Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Адрес : | No. 57 Jintong Road, Binhai Industrial Park, Xiangshan, Ningbo, Zhejiang 315712, China |
| Електронна поща : | [email protected] |
| Представител на производителя в ЕС : | Solis Benelux B.V. |
| Адрес на представителя на ЕС : | Nokweg 3-B, 2451 AL Leimuiden, Netherlands |
| Електронна поща на представителя на ЕС : | [email protected] |