Victron AGM 12V 90Ah
Код: VICTRON-AGM-12V-90AHПодробно описание на продукта
Основни характеристики
VRLA технология
VRLA (Valve Regulated Lead Acid) батериите са запечатани, което означава, че газ излиза само през предпазни клапани в случай на презареждане или повреда на клетката. Те не изискват поддръжка през целия си живот.
Запечатани (VRLA) AGM батерии
AGM (Absorbent Glass Mat) батериите съдържат електролит, който се абсорбира чрез капилярно действие в подложка от стъклени влакна между плочите. Както е описано подробно в нашата книга „Енергия без граници“, AGM батериите са по-подходящи за доставяне на високи токове за кратки периоди от време, отколкото гел батериите.
Запечатани (VRLA) гелови батерии
При гел батериите електролитът е имобилизиран като гел. Геловите батерии обикновено имат по-дълъг живот и по-добър цикличен капацитет от AGM батериите.
Нисък саморазряд
Благодарение на използването на оловно-калциеви решетки и материали с висока чистота, батериите Victron VRLA могат да се похвалят с нисък процент на саморазряд от по-малко от 2% на месец при 20°C. За всяко увеличение на температурата с 10°C, процентът на саморазряд се удвоява. В резултат на това, батериите Victron VRLA могат да се съхраняват до една година без необходимост от презареждане, при условие че се съхраняват на хладни места.
Изключително възстановяване след дълбок разряд
Батериите Victron VRLA показват изключително възстановяване след разряд, дори след дълбок или продължителен разряд. Важно е да се отбележи, че многократното дълбоко и продължително разреждане може да има значително отрицателно въздействие върху експлоатационния живот на всички оловно-киселинни батерии, включително батериите Victron.
Допълнителни параметри
| Категория: | Батерии за фотоволтаици |
|---|---|
| Тегло: | 27 kg |
| Марка: | Victron Energy |
| Дължина: | 350 мм |
| Ширина: | 167 мм |
| Височина: | 183 мм |
| Тип батерия: | Ниско напрежение |
| Използваема енергия: | 1,08 кВтч |
| Капацитет в ах: | 90 |
| Напрежение на батерията: | 12 V |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Само регистрирани потребители могат да изпращат оценки. Моля, влезте в или регистрирайте се.
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Victron Energy, със седалище в Алмере, Нидерландия, е световно признаният производител на професионално оборудване за преобразуване на енергия и управление на енергия. От повече от 45 години установява стандарти за автономни и хибридни енергийни системи, доставяйки продукти, на които се доверяват морски, мобилни, промишлени и слънчеви специалисти по целия свят.
Обширната екосистема на Victron включва иконичните инвертори/зарядни устройства MultiPlus и Quattro, регулаторите на заряда SmartSolar MPPT, мониторите на батериите, DC-DC преобразователи и мощния комуникационен хъб Cerbo GX с мониторинг на облак VRM. Всеки продукт на Victron е построен за екстремна надеждност, модулна разширяемост и безпроблемна интеграция на системата, което го прави избор на професионалисти за изискващи енергийни приложения.
| Производствена компания : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Адрес : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Електронна поща : | [email protected] |
| Представител на производителя в ЕС : | Victron Energy B.V. |
| Адрес на представителя на ЕС : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Електронна поща на представителя на ЕС : | [email protected] |