Victron Energy Meter VM-3P75CT
Код: VICTRON-ENERGY-METER-VM-3P75CTПодробно описание на продукта
Трифазен електромер с Ethernet и VE.Can комуникационни портове
Електромерът Victron VM-3P75CT е стандартно устройство за измерване на мощността и енергията на монофазни и трифазни приложения, например в разпределително табло или за измерване на мощността на фотоволтаичен инвертор, AC генератор или мощността на инвертор и инвертор/зарядно устройство.
Висока честота на опресняване
Изчислявайки ефективната стойност на мощността за всяка фаза, електромерът я предава с висока скорост чрез VE.Can или Ethernet, което води до по-точни измервания на консумацията на енергия, вноса от мрежата и подаването към мрежата, например в ESS система.
VM-3P75CT позволява лесна настройка
Електромерът е проектиран за лесна интеграция и работи веднага (Plug & Play) като мрежов електромер за повечето системи. Конфигурацията (чрез VictronConnect) е необходима само за промяна на ролята (мрежов електромер, фотоволтаичен инвертор, AC електромер или AC електромер за натоварване) и ръчно конфигуриране на IP вместо DHCP по подразбиране.
Дистанционно наблюдение отвсякъде
Неговите данни се показват в приложението VictronConnect, на GX устройство като Cerbo GX или Ekrano GX и на нашия VRM портал.
Лесна инсталация с токови трансформатори с щракване
VM-3P75CT използва токови трансформатори със скоби, за да отчита точно тока, без да е необходимо да се модифицира окабеляването на съществуващата инсталация.
Метод за векторна регистрация
VM-3P75CT използва метода за векторна регистрация (векторите на отделните фази L1, L2 и L3 се събират заедно).
Допълнителни параметри
| Категория: | Фотоволтаици |
|---|---|
| Тегло: | 0.37 kg |
| Марка: | Victron Energy |
| Дължина: | 59 мм |
| Ширина: | 71 мм |
| Височина: | 90 мм |
| Брой фази: | 3 |
| Степен на защита (IP): | IP20 |
| Комуникация: | Ethernet, RJ45, VE.Can, VRM |
| Номинален ток: | 75 А |
Въведение в измервателния уред за енергия Victron Energy VM-3P75CT
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Само регистрирани потребители могат да изпращат оценки. Моля, влезте в или регистрирайте се.
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Victron Energy, със седалище в Алмере, Нидерландия, е световно признаният производител на професионално оборудване за преобразуване на енергия и управление на енергия. От повече от 45 години установява стандарти за автономни и хибридни енергийни системи, доставяйки продукти, на които се доверяват морски, мобилни, промишлени и слънчеви специалисти по целия свят.
Обширната екосистема на Victron включва иконичните инвертори/зарядни устройства MultiPlus и Quattro, регулаторите на заряда SmartSolar MPPT, мониторите на батериите, DC-DC преобразователи и мощния комуникационен хъб Cerbo GX с мониторинг на облак VRM. Всеки продукт на Victron е построен за екстремна надеждност, модулна разширяемост и безпроблемна интеграция на системата, което го прави избор на професионалисти за изискващи енергийни приложения.
| Производствена компания : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Адрес : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Електронна поща : | [email protected] |
| Представител на производителя в ЕС : | Victron Energy B.V. |
| Адрес на представителя на ЕС : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Електронна поща на представителя на ЕС : | [email protected] |