Victron MultiPlus 12/1200/50-16
Код: VICTRON-MULTIPLUS-12-1200-50-16Подробно описание на продукта
Основни характеристики:
- Непрекъсваемо захранване (UPS функция)
По време на прекъсване на електрозахранването или когато бреговото захранване или захранването от генератор е прекъснато, инверторът, интегриран в Multi, бързо се включва и безпроблемно поема захранването на свързаните товари. Този преход е толкова бърз, за по-малко от 20 милисекунди, че компютрите и другите електронни устройства остават в експлоатация без прекъсване.
- Дистанционно наблюдение и управление
Когато е сдвоено с GX устройство, като например Cerbo GX, вие получавате възможността да наблюдавате и управлявате вашия Multi и система(и) локално (LAN) или дистанционно през интернет от всяка точка на света, използвайки безплатното приложение VRM и уебсайта на портала VRM. Достъпът е възможен чрез различни устройства, като смартфони, таблети, лаптопи и компютри, работещи с различни операционни системи. Нивото на контрол е практически неограничено, от регулиране на настройките на вашия Multi до автоматизиране на задачи, като например стартиране на резервен генератор и много други.
- Паралелна и 3-фазна работа
Няколко Multi могат да бъдат свързани паралелно, което позволява увеличен потенциал на мощността, като до шест устройства работят едновременно. Освен това, в допълнение към свързването паралелно, три устройства могат да бъдат конфигурирани да осигуряват 3-фазен изход, което увеличава гъвкавостта при посрещане на различни изисквания за мощност.
Допълнителни параметри
| Категория: | Слънчеви инвертори |
|---|---|
| Тегло: | 8.2 kg |
| Марка: | Victron Energy |
| Дължина: | 100 мм |
| Ширина: | 250 мм |
| Височина: | 406 мм |
| Мощност: | 1200 W |
| Брой фази: | 1 |
| Степен на защита (IP): | IP21 |
| Комуникация: | VE.Bus, VRM |
| Тип: | Извън мрежата |
| Номинално напрежение: | 230 V |
| Напрежение на батерията: | 12 V |
| Номинален ток на зареждане на батерията: | 50 А |
| Превключвател за прехвърляне: | 16 А |
| Продукт: | Зарядно, Инвертор/Зарядно - MultiPlus |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Само регистрирани потребители могат да изпращат оценки. Моля, влезте в или регистрирайте се.
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Victron Energy, със седалище в Алмере, Нидерландия, е световно признаният производител на професионално оборудване за преобразуване на енергия и управление на енергия. От повече от 45 години установява стандарти за автономни и хибридни енергийни системи, доставяйки продукти, на които се доверяват морски, мобилни, промишлени и слънчеви специалисти по целия свят.
Обширната екосистема на Victron включва иконичните инвертори/зарядни устройства MultiPlus и Quattro, регулаторите на заряда SmartSolar MPPT, мониторите на батериите, DC-DC преобразователи и мощния комуникационен хъб Cerbo GX с мониторинг на облак VRM. Всеки продукт на Victron е построен за екстремна надеждност, модулна разширяемост и безпроблемна интеграция на системата, което го прави избор на професионалисти за изискващи енергийни приложения.
| Производствена компания : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Адрес : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Електронна поща : | [email protected] |
| Представител на производителя в ЕС : | Victron Energy B.V. |
| Адрес на представителя на ЕС : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Електронна поща на представителя на ЕС : | [email protected] |