Victron VE.Direct LoRaWAN модул
Код: VICTRON-VE-DIRECT-LORAWAN-MODULEПодробно описание на продукта
- Отдалечено наблюдение и контрол
Наблюдавайте състоянието на свързаните си устройства на безплатния уебсайт за отдалечено наблюдение на Victron: VRM Online Portal. За да разгледате VRM Online портала, посетете vrm.victronenergy.com и щракнете върху бутона „Try our demo“. Достъпът до портала е напълно безплатен.
- Широкообхватна мрежа с голям обхват
LoRaWAN е безжична мрежа, работеща на 868 MHz, известна с големия си обхват и ниската консумация на енергия. VE.Direct LoRaWAN модулът използва тази мрежа, за да изпраща почасови актуализации на данните. Не е необходим абонамент, за да използвате тази мрежа. Ако покритието липсва във вашия регион, можете да инсталирате свой собствен шлюз.
Допълнителни параметри
| Категория: | Фотоволтаици |
|---|---|
| Тегло: | 0.5 kg |
| Марка: | Victron Energy |
| Дължина: | 35 мм |
| Ширина: | 124 мм |
| Височина: | 68 мм |
| Комуникация: | VRM |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Само регистрирани потребители могат да изпращат оценки. Моля, влезте в или регистрирайте се.
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Victron Energy, със седалище в Алмере, Нидерландия, е световно признаният производител на професионално оборудване за преобразуване на енергия и управление на енергия. От повече от 45 години установява стандарти за автономни и хибридни енергийни системи, доставяйки продукти, на които се доверяват морски, мобилни, промишлени и слънчеви специалисти по целия свят.
Обширната екосистема на Victron включва иконичните инвертори/зарядни устройства MultiPlus и Quattro, регулаторите на заряда SmartSolar MPPT, мониторите на батериите, DC-DC преобразователи и мощния комуникационен хъб Cerbo GX с мониторинг на облак VRM. Всеки продукт на Victron е построен за екстремна надеждност, модулна разширяемост и безпроблемна интеграция на системата, което го прави избор на професионалисти за изискващи енергийни приложения.
| Производствена компания : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Адрес : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Електронна поща : | [email protected] |
| Представител на производителя в ЕС : | Victron Energy B.V. |
| Адрес на представителя на ЕС : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Електронна поща на представителя на ЕС : | [email protected] |