Dyness STACK280-4S akkumulátorrendszer 57.37 kWh (4 modul + SBDU)
Kód: STACK280-4S
Nincs értékelés Értékelés részletei
Kérésre
Részletes információ
Tisztességes ár
Tisztességes ár
Versenyképes árakat kínálunk, a minőségre és az átláthatóságra helyezve a hangsúlyt.
Gyors szállítás
Gyors szállítás
Termékek raktáron, azonnal szállítható. A visszarendelt termékek 5 napon belül szállítják.
Hűségbónusz
Hűségbónusz
A törzsvásárlók hűségükért kedvezményeket és bónuszokat kapnak.
Szakértő kulcsrakész telepítés
Szakértő kulcsrakész telepítés
Végponttól végpontig tartó szolgáltatásokat nyújtunk minőségi garanciával.
Termék részletes leírása
Áttekintés
Mit tartalmaz
  • 4x Dyness STACK280 akkumulátor modul S51280 (egyenként 14,34 kWh / 51,2 V / 280 Ah).
Rendszer specifikációk
Rendszer modellSTACK280-4S
Modulok száma4
Névleges energia57,37 kWh
Használható energia (95% DOD)54,50 kWh
Üzemi feszültség179-233 V
Ajánlott töltési/kisütési140 A (0,5C)
Maximális folyamatos töltési/kisütési200 A (0,7C)
Csúcs kisülés (2 perc)280 A
KommunikációCAN / RS485 (RJ45)
Védettségi fokozatIP20
Ciklusélettartamlegalább 8000 ciklus, 10 év
Az összeállított egység méretei (Sz x M x Ma)770 x 425 x 1283 mm
Teljes tömeg478 kg
TanúsítványokCE EMC, CE RED, UN38.3
Kompatibilis inverterek
Telepítési megjegyzések
  • Padló távolság: a hűtéshez és a csatlakozáshoz legalább 450 mm szükséges a modulcsoport teteje felett.
  • A 1283 mm-es modulmagasság legalább 1,73 m belmagasságot igényel.
  • Két személyes telepítés szükséges (minden modul súlya 110 kg).
  • 8 modulnál több esetén kétoszlopos bővítési konfiguráció javasolt.
Kiegészítő paraméterek
Kategória: Akkumulátorok napelemekhez
Súly: 478 kg
Márka: Dyness
Hosszúság: 425 mm
Szélesség: 770 mm
Magasság: 1283 mm
Védettségi fok (IP): IP20
Kommunikáció: CAN / RS485
Névleges áram: 200 A
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Ezt a mezőt ne töltse ki:
Gyártó : Dyness Digital Energy Technology Co., Ltd.
Cím : No. 688, Liupu Road, Guoxiang Street, Wuzhong Economic Development Zone, Suzhou, China
E-mail : [email protected]
Meghatalmazott EU-s képviselő : Dyness Europe B.V.
Képviselő postai címe : Lisbaan 4A, 2908 LN Capelle aan den IJssel, Netherlands