Dyness STACK280 SBDU + Standard Base
Kód: DYNS51280-STACK280-SBDU
Nincs értékelés Értékelés részletei
Kérésre
Részletes információ
Tisztességes ár
Tisztességes ár
Versenyképes árakat kínálunk, a minőségre és az átláthatóságra helyezve a hangsúlyt.
Gyors szállítás
Gyors szállítás
Termékek raktáron, azonnal szállítható. A visszarendelt termékek 5 napon belül szállítják.
Hűségbónusz
Hűségbónusz
A törzsvásárlók hűségükért kedvezményeket és bónuszokat kapnak.
Szakértő kulcsrakész telepítés
Szakértő kulcsrakész telepítés
Végponttól végpontig tartó szolgáltatásokat nyújtunk minőségi garanciával.
Termék részletes leírása
Áttekintés
Főbb jellemzők
  • DC fő megszakító rövidzárlatvédelemmel.
  • CAN és RS485 RJ45 kommunikációs portok az inverterhez.
  • Parallel In / Parallel Out portok legfeljebb 12 fürt összekapcsolásához.
  • Beépített WiFi modul APP OTA támogatással.
  • Aeroszolos tűzoltó rendszer vezérlése az egész fürt számára.
  • Ébresztő gomb + Tápkapcsoló a biztonságos indítási sorrendhez.
Műszaki adatok
Kompatibilitás Dyness STACK280 (S51280) modulok
Támogatott klaszter mérete 3–15 modul
Rendszer energia tartomány 43–215 kWh klaszterenként
Üzemi feszültség 134,4–864 V DC (klaszterfüggő)
Ajánlott áramerősség 140 A (0,5C)
Max. folyamatos áramerősség 200 A (0,7C)
Csúcs kisülés (2 perc) 280 A
Kommunikáció CAN / RS485 (RJ45) + párhuzamos CAN
Vezeték nélküli Beépített WiFi, APP OTA
Védettségi fokozat IP20 (beltéri használatra)
Méretek összeszerelve (Sz x M x Ma) 770 x 425 x 363 mm (BDU 230 mm + Alap 133 mm)
Nettó tömeg (BDU + Alap) 38 kg
Felszerelés Padlóra szerelhető alap, fali konzol opcionális
Mit tartalmaz (A csomag)
  • 1x BDU (770 x 425 x 230 mm)
  • 1x Standard alap (770 x 425 x 133 mm)
  • 2x Rögzítő konzol falhoz
  • 2x M6x80 rögzítő csavar, 4x M12x100 rögzítő csavar
  • 4x M5x30 lapos fejű Phillips rögzítő csavar
  • 2x OT4-6 kábelcsatlakozó
  • 1x RJ45 CAN-120 ohm lezáró ellenállás
  • 1x 2 m RJ45 CAN kommunikációs kábel az inverterhez
Kompatibilis inverterek
Solis, Growatt, Sosen, Solinteg, Atess, Magarevo, Deye, GoodWe, SINENG, SINEXCEL, Megarevo.
Kiegészítő paraméterek
Kategória: Akkumulátorok napelemekhez
Súly: 38 kg
Márka: Dyness
Hosszúság: 425 mm
Szélesség: 770 mm
Magasság: 363 mm
Védettségi fok (IP): IP20
Kommunikáció: CAN/RS485 + WiFi
Névleges áram: 200 A
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Ezt a mezőt ne töltse ki:
Gyártó : Dyness Digital Energy Technology Co., Ltd.
Cím : No. 688, Liupu Road, Guoxiang Street, Wuzhong Economic Development Zone, Suzhou, China
E-mail : [email protected]
Meghatalmazott EU-s képviselő : Dyness Europe B.V.
Képviselő postai címe : Lisbaan 4A, 2908 LN Capelle aan den IJssel, Netherlands