Dyness STACK280 SBDU + Standard Base
Kód: DYNS51280-STACK280-SBDUKapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Áttekintés
A Dyness STACK280 SBDU (Standard akkumulátor-elosztó egység) és a Standard Base minden STACK280 klaszter vezérlőközpontja. Ez tartalmazza az akkumulátorkezelő rendszert, a fő DC megszakítót, a frekvenciaváltó kommunikációs interfészét, a párhuzamos klaszter portokat és az OTA-képes mobilalkalmazáshoz integrált WiFi modult. A STACK280 akkumulátormodulok nem működhetnek nélküle.
Főbb jellemzők
- Központosított akkumulátorkezelés: az integrált BMS figyeli a cellafeszültség-kiegyenlítést, az áramerősséget, a hőmérsékletet, a SOC-ot és a SOH-t az egész klaszter számára.
- Plug-and-play stack interface: az akkumulátor modulok kompozit, blind-mate csatlakozókkal illeszkednek az SBDU-ra. Nincs szükség modulok közötti kábelezésre.
- DC fő megszakító rövidzárlatvédelemmel.
- CAN és RS485 RJ45 kommunikációs portok az inverterhez.
- Parallel In / Parallel Out portok legfeljebb 12 fürt összekapcsolásához.
- Beépített WiFi modul APP OTA támogatással.
- Aeroszolos tűzoltó rendszer vezérlése az egész fürt számára.
- Ébresztő gomb + Tápkapcsoló a biztonságos indítási sorrendhez.
Műszaki adatok
| Kompatibilitás | Dyness STACK280 (S51280) modulok |
| Támogatott klaszter mérete | 3–15 modul |
| Rendszer energia tartomány | 43–215 kWh klaszterenként |
| Üzemi feszültség | 134,4–864 V DC (klaszterfüggő) |
| Ajánlott áramerősség | 140 A (0,5C) |
| Max. folyamatos áramerősség | 200 A (0,7C) |
| Csúcs kisülés (2 perc) | 280 A |
| Kommunikáció | CAN / RS485 (RJ45) + párhuzamos CAN |
| Vezeték nélküli | Beépített WiFi, APP OTA |
| Védettségi fokozat | IP20 (beltéri használatra) |
| Méretek összeszerelve (Sz x M x Ma) | 770 x 425 x 363 mm (BDU 230 mm + Alap 133 mm) |
| Nettó tömeg (BDU + Alap) | 38 kg |
| Felszerelés | Padlóra szerelhető alap, fali konzol opcionális |
Mit tartalmaz (A csomag)
- 1x BDU (770 x 425 x 230 mm)
- 1x Standard alap (770 x 425 x 133 mm)
- 2x Rögzítő konzol falhoz
- 2x M6x80 rögzítő csavar, 4x M12x100 rögzítő csavar
- 4x M5x30 lapos fejű Phillips rögzítő csavar
- 2x OT4-6 kábelcsatlakozó
- 1x RJ45 CAN-120 ohm lezáró ellenállás
- 1x 2 m RJ45 CAN kommunikációs kábel az inverterhez
Kompatibilis inverterek
Solis, Growatt, Sosen, Solinteg, Atess, Magarevo, Deye, GoodWe, SINENG, SINEXCEL, Megarevo.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Akkumulátorok napelemekhez |
|---|---|
| Súly: | 38 kg |
| Márka: | Dyness |
| Hosszúság: | 425 mm |
| Szélesség: | 770 mm |
| Magasság: | 363 mm |
| Védettségi fok (IP): | IP20 |
| Kommunikáció: | CAN/RS485 + WiFi |
| Névleges áram: | 200 A |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé értékeléseket. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Dyness, 2017-ben alapított és Suzhou-ban, Kínában székelve, egy világszerte elismert innovátora a akkumulátor energia-tárolási rendszereiben. A vállalat kiterjedt portfólióval szolgálja a lítium-vaszelenid (LFP) tárolási megoldásokat lakó-, kereskedelmi és ipari alkalmazásokhoz, fejlett sejt-technológiát kombinálva az intelligens akkumulátor-irányítási rendszerekkel.
Világszerte telepítők és energiaexpertek által megbízott, a Dyness rendszerek kivételes biztonsági szabványokért, hosszú ciklus-élettartamért, moduláris skálázhatóságért és a vezető inverzió márkákkal való zökkenőmentes kompatibilitásért ismertek. Kompakt otthoni akkumulátoroktól a nagy kapacitású akkumulátor-állványokig, a Dyness az energia-függetlenség építőköveit biztosít.
| Gyártó : | Dyness Digital Energy Technology Co., Ltd. |
|---|---|
| Cím : | No. 688, Liupu Road, Guoxiang Street, Wuzhong Economic Development Zone, Suzhou, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | Dyness Europe B.V. |
| Képviselő postai címe : | Lisbaan 4A, 2908 LN Capelle aan den IJssel, Netherlands |
| Képviselő e-mail címe : | [email protected] |