Huawei SUN2000-450W-P2
Kód: SUN2000-450W-P2Termék részletes leírása
Intelligens modulvezérlő
A Huawei Smart Module Controller telepítését követően a háztartási készülékek, a világítás, a központi légkondicionáló és a fűtési rendszerek elegendő áramot kaphatnak. Minden egyes panel a csúcsteljesítményével működik, leküzdve a részleges árnyékolást és a modulok meghibásodását, hogy nagyobb energiatermelést és nagyobb hozamot érjen el.
Napelemek minden oldalon
Optimalizálja a tetőteret napelemek telepítésével minden rendelkezésre álló területre, hogy több zöld energiát termeljen. Az intelligens modulvezérlővel minden egyes panel önállóan működik, így rugalmas, interferencia nélküli telepítést biztosít. Ez a megközelítés kiküszöböli az árnyékokkal kapcsolatos aggályokat, és a hatékonyság növelése érdekében maximalizálja a felület kihasználását.
Személy- és vagyonbiztonság, első számú prioritás
A Huawei Smart Module Controller a legnagyobb biztonságot nyújtja. Vészhelyzetben az inverter azonnal kikapcsol, vagy áramkimaradáskor a gyors lekapcsolás (RSD) aktiválódik a modulfeszültség csökkentése érdekében, csökkentve a nagyfeszültségű tetőkön a személyzet és a tűzoltók biztonságát fenyegető potenciális kockázatokat.
Maradjon erős minden időben
A Huawei intelligens modulvezérlőt úgy tervezték, hogy ellenálljon a zord környezetnek és éghajlatnak, beleértve a magas hőmérsékletet, havat, homokviharokat és esőzéseket. Szélsőséges körülmények között is ellenálló marad, hosszú élettartamot és megbízhatóságot biztosítva az idők során.
Főbb jellemzők
- Modulszintű optimalizálás
Minden napelem önállóan működik, más panelek által nem befolyásolva. - Továbbfejlesztett telepítési kapacitás
További napelemek telepíthetők. - Rugalmas kialakítás
A napelemek különböző tájolásokban telepíthetők. - Áramtermelés figyelése
A napelemek energiatermelési állapotának valós idejű nyomon követése a FusionSolar alkalmazáson keresztül. - Gyors leállítás
Veszély esetén a nagyfeszültségű tető gyorsan biztonságos állapotba kerülhet. - Hibafelismerés
A meghibásodott napelemek gyors észlelése és időben történő javítása. - 25 év ultra-hosszú garancia
- Kompatibilitás a 210 mm-es modulokkal
Kompatibilis a piacon kapható napelemek többségével
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fotovoltaika |
|---|---|
| Súly: | 0.6 kg |
| Hosszúság: | 28 mm |
| Szélesség: | 75 mm |
| Magasság: | 140 mm |
| Teljesítmény: | 450 W |
| Védettségi fok (IP): | IP68 |
Huawei SUN2000-450W-P2 Smart Module Controller
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé értékeléseket. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
| Gyártó : | Huawei Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Cím : | Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong 518129, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | Huawei Technologies Düsseldorf GmbH |
| Képviselő postai címe : | Hansaallee 205, 40549 Düsseldorf, Germany |
| Képviselő e-mail címe : | [email protected] |