Victron AGM 12V 240Ah
Kód: VICTRON-AGM-12V-240AHTermék részletes leírása
Főbb jellemzők
VRLA technológia
A VRLA (Valve Regulated Lead Acid) akkumulátorok zártak, ami azt jelenti, hogy a gáz csak a biztonsági szelepeken keresztül távozik a túltöltés vagy a cellák meghibásodása esetén. Karbantartásmentes az egész élettartamuk alatt.
Zárt (VRLA) AGM akkumulátorok
Az AGM (Absorbent Glass Mat) akkumulátorok olyan elektrolitot tartalmaznak, amely kapilláris hatás révén felszívódik a lemezek közötti üvegszálas szőnyegbe. Amint azt az "Energia határok nélkül" című könyvünkben részletezzük, az AGM akkumulátorok jobban alkalmasak arra, hogy rövid ideig nagy áramot adjanak le, mint a zselés akkumulátorok.
Lezárt (VRLA) gél akkumulátorok
A gél akkumulátorokban az elektrolit gélként van rögzítve. A zselés akkumulátorok általában hosszabb élettartammal és jobb ciklikus kapacitással rendelkeznek, mint az AGM akkumulátorok.
Alacsony önkisülés
Az ólom-kalcium rácsok és a nagy tisztaságú anyagok használatának köszönhetően a Victron VRLA akkumulátorok alacsony önkisülési rátával büszkélkedhetnek, amely 20°C-on havonta kevesebb mint 2%. A hőmérséklet minden 10°C-os emelkedésével az önkisülés mértéke megduplázódik. Ennek eredményeként a Victron VRLA akkumulátorok akár egy évig is tárolhatók újratöltés nélkül, feltéve, hogy hűvös körülmények között tárolják őket.
Kivételes mélyváladék helyreállítás
A Victron VRLA akkumulátorok kivételes kisütési regenerálódást mutatnak, még mély vagy hosszan tartó kisütés után is. Fontos azonban megjegyezni, hogy az ismételt mély és hosszan tartó kisütés jelentős negatív hatással lehet minden ólom-sav akkumulátor élettartamára, beleértve a Victron akkumulátorokat is.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Akkumulátorok napelemekhez |
|---|---|
| Súly: | 67 kg |
| Márka: | Victron Energy |
| Hosszúság: | 522 mm |
| Szélesség: | 240 mm |
| Magasság: | 224 mm |
| Akkumulátor típusa: | Alacsony feszültség |
| Felhasználható energia: | 2.88 kWh |
| Ah kapacitás: | 240 |
| Akkumulátor feszültség: | 12 V |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé értékeléseket. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Victron Energy, az Almere-ben, Hollandiában központtal, egy világszerte elismert professzionális energiakonverziós és energiamenedzsment berendezések gyártója. Több mint 45 éve felállítja az off-grid és hibrid energiarendszerek szabványát, és olyan termékeket szállít, amelyekben a tengerészeti, mobil, ipari és nap professzionálisok bíznak világszerte.
Victron kiterjedt ökoszisztémája tartalmazza az ikonikus MultiPlus és Quattro inverter/töltőket, SmartSolar MPPT töltésszabályozókat, akkumulátormonitorokat, DC-DC konvertereket és az erőteljes Cerbo GX kommunikációs hubot VRM felhő monitorozással. Minden Victron termék extrém megbízhatóságra, moduláris bővíthetőségre és zökkenőmentes rendszerintegráció alapján készült, ami az igényes energiaalkalmazások professzionális választása.
| Gyártó : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Cím : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail : | [email protected] |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | Victron Energy B.V. |
| Képviselő postai címe : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Képviselő e-mail címe : | [email protected] |