Victron Blue Solar PWM-Light 12/24-10
Kód: VICTRON-BS-PWM-LIGHT-12-24-10Termék részletes leírása
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fotovoltaika |
|---|---|
| Súly: | 0.15 kg |
| Márka: | Victron Energy |
| Hosszúság: | 33.5 mm |
| Szélesség: | 133 mm |
| Magasság: | 70 mm |
| Védettségi fok (IP): | IP20 |
| Akkumulátor feszültség: | 12 V, 24 V |
| Névleges akkumulátor töltési áram: | 10 A |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé értékeléseket. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Victron Energy, az Almere-ben, Hollandiában központtal, egy világszerte elismert professzionális energiakonverziós és energiamenedzsment berendezések gyártója. Több mint 45 éve felállítja az off-grid és hibrid energiarendszerek szabványát, és olyan termékeket szállít, amelyekben a tengerészeti, mobil, ipari és nap professzionálisok bíznak világszerte.
Victron kiterjedt ökoszisztémája tartalmazza az ikonikus MultiPlus és Quattro inverter/töltőket, SmartSolar MPPT töltésszabályozókat, akkumulátormonitorokat, DC-DC konvertereket és az erőteljes Cerbo GX kommunikációs hubot VRM felhő monitorozással. Minden Victron termék extrém megbízhatóságra, moduláris bővíthetőségre és zökkenőmentes rendszerintegráció alapján készült, ami az igényes energiaalkalmazások professzionális választása.
| Gyártó : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Cím : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail : | [email protected] |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | Victron Energy B.V. |
| Képviselő postai címe : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Képviselő e-mail címe : | [email protected] |