Victron Dual Terminal Stud M8
Kód: VICTRON-DUAL-TERMINAL-STUD-M8Termék részletes leírása
- Két vagy több távvezeték összekapcsolására szolgál
- A pozitív visszatérő vezetékek egyetlen kábelhez csatlakoztatása
- Maximális feszültség: 70VDC
- Kapható színek: Fekete és piros
- Végződés átmérője: (5/16 hüvelyk)
- Kivezetés magassága: 17 mm
- Alapanyag: Anyag: Anyag: Üveggel erősített nejlon
- Kivezetés anyaga: Rozsdamentes acél
- Hatszögletű anya anyaga: Rozsdamentes acél
- A gyűjtősín anyaga: (1,0 x 13mm)
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fotovoltaika |
|---|---|
| Súly: | 0.07 kg |
| Márka: | Victron Energy |
| Hosszúság: | 32 mm |
| Szélesség: | 43 mm |
| Magasság: | 43 mm |
| Maximális feszültség: | 70V |
| Maximális betáplálási áram: | 150 A |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé értékeléseket. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Victron Energy, az Almere-ben, Hollandiában központtal, egy világszerte elismert professzionális energiakonverziós és energiamenedzsment berendezések gyártója. Több mint 45 éve felállítja az off-grid és hibrid energiarendszerek szabványát, és olyan termékeket szállít, amelyekben a tengerészeti, mobil, ipari és nap professzionálisok bíznak világszerte.
Victron kiterjedt ökoszisztémája tartalmazza az ikonikus MultiPlus és Quattro inverter/töltőket, SmartSolar MPPT töltésszabályozókat, akkumulátormonitorokat, DC-DC konvertereket és az erőteljes Cerbo GX kommunikációs hubot VRM felhő monitorozással. Minden Victron termék extrém megbízhatóságra, moduláris bővíthetőségre és zökkenőmentes rendszerintegráció alapján készült, ami az igényes energiaalkalmazások professzionális választása.
| Gyártó : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Cím : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail : | [email protected] |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | Victron Energy B.V. |
| Képviselő postai címe : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Képviselő e-mail címe : | [email protected] |