Victron EasySolar 24/1600/40-16
Kód: VICTRON-EASYSOLAR-24-1600-40-16Termék részletes leírása
Főbb jellemzők:
Napelemes töltésvezérlő: 100/50
Akár három PV-panel-sorozat is csatlakoztatható három darab MC4 (PV-ST01) PV-csatlakozóhoz.
Inverter/töltő: MultiPlus Compact 12/1600/70 vagy 24/1600/40
Az MPPT töltésvezérlő és a MultiPlus Compact inverter/töltő közös DC akkumulátor kábeleket használ (tartozék). Az akkumulátorok napenergiával (SmartSolar MPPT) és/vagy a közüzemi hálózatról vagy generátorról származó váltakozó áramú energiával (inverter/töltő) tölthetők.
AC elosztás
A váltakozó áramú elosztó egy hibaáramú készülékből (30 mA/16 A) és négy váltakozó áramú kimenetből áll, amelyeket két 10 A és két 16 A megszakító véd.
Az egyik 16 A kimenetet a váltakozó áramú bemenet vezérli: csak akkor kapcsol be, ha rendelkezésre áll a váltakozó áram.
PowerAssist
Az egyedülálló PowerAssist technológia szükség esetén további inverterteljesítmény hozzáadásával védi a hálózati vagy generátoros áramellátást a túlterheléstől.
Egyedülálló szoftver napelemes alkalmazásokhoz
Számos szoftverprogram (Asszisztensek) áll rendelkezésre a rendszer konfigurálásához különböző grid-interaktív vagy önálló alkalmazásokhoz.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Napelemes inverterek |
|---|---|
| Súly: | 15 kg |
| Márka: | Victron Energy |
| Hosszúság: | 110 mm |
| Szélesség: | 214 mm |
| Magasság: | 745 mm |
| Teljesítmény: | 1600 W |
| Fázisok száma: | 1 |
| Védettségi fok (IP): | IP21 |
| Típus: | Hálózaton kívüli |
| Névleges feszültség: | 230 V, 24 V |
| Max. akkumulátor töltőáram: | 40 A |
| Átviteli kapcsoló: | 16 A |
| Termék: | Töltő |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé értékeléseket. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Victron Energy, az Almere-ben, Hollandiában központtal, egy világszerte elismert professzionális energiakonverziós és energiamenedzsment berendezések gyártója. Több mint 45 éve felállítja az off-grid és hibrid energiarendszerek szabványát, és olyan termékeket szállít, amelyekben a tengerészeti, mobil, ipari és nap professzionálisok bíznak világszerte.
Victron kiterjedt ökoszisztémája tartalmazza az ikonikus MultiPlus és Quattro inverter/töltőket, SmartSolar MPPT töltésszabályozókat, akkumulátormonitorokat, DC-DC konvertereket és az erőteljes Cerbo GX kommunikációs hubot VRM felhő monitorozással. Minden Victron termék extrém megbízhatóságra, moduláris bővíthetőségre és zökkenőmentes rendszerintegráció alapján készült, ami az igényes energiaalkalmazások professzionális választása.
| Gyártó : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Cím : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail : | [email protected] |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | Victron Energy B.V. |
| Képviselő postai címe : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Képviselő e-mail címe : | [email protected] |