Victron Inverter Phoenix 12/375
Kód: VICTRON-PHOENIX-12-375Termék részletes leírása
A VE.Direct kommunikációs port sokoldalú csatlakozási lehetőségeket kínál:
Csatlakoztassa számítógépéhez a VE.Direct – USB interfészkábel segítségével.
Csatlakoztassa Apple és Android okostelefonokhoz, táblagépekhez, MacBookokhoz és más eszközökhöz a VE.Direct Bluetooth Smart hardverkulcs használatával.
Teljesen konfigurálható, lehetővé téve a következő beállítások beállítását:
- Alacsony töltöttségi szintek riasztása és visszaállítása
- Alacsony akkumulátor leállási és újraindítási szintek
- Dinamikus leállítás a terhelés alapján
- Kimeneti feszültség (210 - 245 V)
- Frekvencia (50 Hz vagy 60 Hz)
- ECO üzemmód aktiválása és érzékenységi szint
A megfigyelési lehetőségek a következők:
- Bemeneti és kimeneti feszültség
- Százalékos terhelés
- Riasztások
- Bizonyított megbízhatóság
- Az inverterek a teljes híd topológiának és a toroid transzformátornak köszönhetően bizonyítottan megbízhatóak, így hosszú élettartamot biztosítanak. Védettek a túlterhelés vagy a magas környezeti hőmérséklet okozta rövidzárlat és túlmelegedés ellen.
Magas indítóerő
Nagy indítási teljesítményt biztosít olyan terhelésekhez, mint például a LED-lámpákhoz, halogénlámpákhoz vagy elektromos szerszámokhoz használt inverterek.
ECO mód
Az ECO üzemmód energiát takarít meg azáltal, hogy készenléti üzemmódba kapcsol, amikor a terhelés egy beállított érték alá csökken (min. terhelés: 15 W). Rendszeresen bekapcsol (állítható, alapértelmezett beállítás: 2,5 másodpercenként), és bekapcsolva marad, ha a terhelés meghaladja a beállított szintet.
Távirányító be/ki
A távoli be-/kikapcsolás funkció lehetővé teszi a külső vezérlést a kétpólusú csatlakozón keresztül vagy az akkumulátor plusz és a kétpólusú csatlakozó bal oldali érintkezője között.
LED diagnosztika
A LED-diagnosztika a kézikönyvben leírtak szerint áll rendelkezésre a hibaelhárításhoz.
Automata váltó kapcsoló
Egy automatikus átkapcsoló használható a terhelés átkapcsolására egy másik váltakozó áramforrásra, például áramszünet esetén. Kis teljesítményű inverterekhez a Filax automatikus átkapcsoló ajánlott, mivel nagyon rövid kapcsolási ideje (kevesebb mint 20 milliszekundum) biztosítja a számítógépek és más elektronikus eszközök folyamatos működését. A kimeneti aljzatok különböző változatai állnak rendelkezésre
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Napelemes inverterek |
|---|---|
| Súly: | 3 kg |
| Márka: | Victron Energy |
| Hosszúság: | 260 mm |
| Szélesség: | 165 mm |
| Magasság: | 86 mm |
| Teljesítmény: | 375 W |
| Fázisok száma: | 1 |
| Védettségi fok (IP): | IP21 |
| Kommunikáció: | VE.Direct |
| Típus: | Hálózaton kívüli |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Akkumulátor feszültség: | 12 V |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé értékeléseket. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Victron Energy, az Almere-ben, Hollandiában központtal, egy világszerte elismert professzionális energiakonverziós és energiamenedzsment berendezések gyártója. Több mint 45 éve felállítja az off-grid és hibrid energiarendszerek szabványát, és olyan termékeket szállít, amelyekben a tengerészeti, mobil, ipari és nap professzionálisok bíznak világszerte.
Victron kiterjedt ökoszisztémája tartalmazza az ikonikus MultiPlus és Quattro inverter/töltőket, SmartSolar MPPT töltésszabályozókat, akkumulátormonitorokat, DC-DC konvertereket és az erőteljes Cerbo GX kommunikációs hubot VRM felhő monitorozással. Minden Victron termék extrém megbízhatóságra, moduláris bővíthetőségre és zökkenőmentes rendszerintegráció alapján készült, ami az igényes energiaalkalmazások professzionális választása.
| Gyártó : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Cím : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail : | [email protected] |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | Victron Energy B.V. |
| Képviselő postai címe : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Képviselő e-mail címe : | [email protected] |