Victron Inverter RS 48/6000 Smart
Kód: VICTRON-INVERTER-RS-48-6000-STermék részletes leírása
Beépített kijelzővel rendelkezik az akkumulátorra és az inverterre vonatkozó információk könnyű eléréséhez, míg a felhasználók Bluetooth-on keresztül távolról is hozzáférhetnek ezekhez a paraméterekhez a VictronConnect alkalmazás segítségével. Ezenkívül az inverter VE.Can port, amely zökkenőmentes csatlakozást tesz lehetővé a GX-hez az átfogó rendszerfelügyelet érdekében.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Napelemes inverterek |
|---|---|
| Súly: | 11 kg |
| Márka: | Victron Energy |
| Hosszúság: | 125 mm |
| Szélesség: | 440 mm |
| Magasság: | 425 mm |
| Teljesítmény: | 6000 W |
| Fázisok száma: | 1 |
| Védettségi fok (IP): | IP21 |
| Kommunikáció: | Bluetooth, VE.Direct, VE.Can |
| Típus: | Hálózaton kívüli |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Akkumulátor feszültség: | 48 V |
| Max. akkumulátor töltőáram: | 88 A |
| Maximális kimeneti teljesítmény: | 5300 W |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé értékeléseket. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Victron Energy, az Almere-ben, Hollandiában központtal, egy világszerte elismert professzionális energiakonverziós és energiamenedzsment berendezések gyártója. Több mint 45 éve felállítja az off-grid és hibrid energiarendszerek szabványát, és olyan termékeket szállít, amelyekben a tengerészeti, mobil, ipari és nap professzionálisok bíznak világszerte.
Victron kiterjedt ökoszisztémája tartalmazza az ikonikus MultiPlus és Quattro inverter/töltőket, SmartSolar MPPT töltésszabályozókat, akkumulátormonitorokat, DC-DC konvertereket és az erőteljes Cerbo GX kommunikációs hubot VRM felhő monitorozással. Minden Victron termék extrém megbízhatóságra, moduláris bővíthetőségre és zökkenőmentes rendszerintegráció alapján készült, ami az igényes energiaalkalmazások professzionális választása.
| Gyártó : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Cím : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail : | [email protected] |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | Victron Energy B.V. |
| Képviselő postai címe : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Képviselő e-mail címe : | [email protected] |