Victron MultiPlus 48/800/9-16
Kód: VICTRON-MULTIPLUS-48-800-9-16Termék részletes leírása
Főbb jellemzők:
- Szünetmentes tápegység (UPS funkció)
Áramkimaradáskor, vagy amikor a parti áram vagy a generátor áramellátása megszűnik, a Multiba integrált inverter gyorsan beugrik, és zökkenőmentesen átveszi a csatlakoztatott fogyasztók áramellátását. Ez az átmenet olyan gyors, kevesebb mint 20 milliszekundum alatt történik, hogy a számítógépek és más elektronikus eszközök megszakítás nélkül működőképesek maradnak.
- Távfelügyelet és vezérlés
Ha egy GX-eszközzel, például a Cerbo GX-szel párosítjuk, akkor a VRM ingyenes alkalmazás és a VRM portál weboldal segítségével a világ bármely pontjáról, akár helyben (LAN), akár távolról, az interneten keresztül felügyelheti és kezelheti a Multi és a rendszer(ek)et. A hozzáférés számos eszközön, például okostelefonokon, táblagépeken, laptopokon és PC-ken keresztül, többféle operációs rendszeren keresztül is elérhető. A vezérlés szintje gyakorlatilag korlátlan, a Multi beállításainak módosításától kezdve az olyan feladatok automatizálásáig, mint például a tartalék generátor elindítása és még sok más.
- Párhuzamos és 3-fázisú működés
Több Multis párhuzamosan is csatlakoztatható, ami nagyobb teljesítményt tesz lehetővé, akár hat egység egyidejű működésével. Ezenkívül a párhuzamos csatlakoztatás mellett három egység úgy is konfigurálható, hogy 3 fázisú kimenetet biztosítson, ami növeli a sokoldalúságot a különböző energiaigények kielégítésében.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Napelemes inverterek |
|---|---|
| Súly: | 6.4 kg |
| Márka: | Victron Energy |
| Hosszúság: | 100 mm |
| Szélesség: | 240 mm |
| Magasság: | 360 mm |
| Teljesítmény: | 800 W |
| Fázisok száma: | 1 |
| Védettségi fok (IP): | IP21 |
| Kommunikáció: | VE.Bus, VRM |
| Típus: | Hálózaton kívüli |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Akkumulátor feszültség: | 48 V |
| Névleges akkumulátor töltési áram: | 9 A |
| Átviteli kapcsoló: | 16 A |
| Termék: | Töltő, Inverter/Töltő - MultiPlus |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé értékeléseket. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Victron Energy, az Almere-ben, Hollandiában központtal, egy világszerte elismert professzionális energiakonverziós és energiamenedzsment berendezések gyártója. Több mint 45 éve felállítja az off-grid és hibrid energiarendszerek szabványát, és olyan termékeket szállít, amelyekben a tengerészeti, mobil, ipari és nap professzionálisok bíznak világszerte.
Victron kiterjedt ökoszisztémája tartalmazza az ikonikus MultiPlus és Quattro inverter/töltőket, SmartSolar MPPT töltésszabályozókat, akkumulátormonitorokat, DC-DC konvertereket és az erőteljes Cerbo GX kommunikációs hubot VRM felhő monitorozással. Minden Victron termék extrém megbízhatóságra, moduláris bővíthetőségre és zökkenőmentes rendszerintegráció alapján készült, ami az igényes energiaalkalmazások professzionális választása.
| Gyártó : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Cím : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail : | [email protected] |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | Victron Energy B.V. |
| Képviselő postai címe : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Képviselő e-mail címe : | [email protected] |