Victron MultiPlus Compact 12/1600/70-16
Kód: VICTRON-MULTIPLUS-C-12-1600-70Termék részletes leírása
Főbb jellemzők
- Egyedülálló PowerAssist funkció
A MultiPlus túlterhelés elleni védelemként szolgál korlátozott váltakozó áramú forrásból, például generátorból vagy parti áramforrásból. Kezdetben az akkumulátor töltése automatikusan csökken a túlterhelés elkerülése érdekében. Ha a túlterhelés továbbra is fennáll, a MultiPlus másodlagos lépéseket tesz, és a generátort vagy a parti áramot kiegészíti az akkumulátorból vett energiával, csökkentve ezzel a korlátozott váltakozó áramú forrás terhelését.
- Szünetmentes tápegység (UPS funkció)
Áramkimaradáskor vagy a parti áram vagy a generátor áramellátásának megszakadása esetén a Multiba integrált inverter azonnal bekapcsol, és zökkenőmentesen átveszi a csatlakoztatott fogyasztók áramellátását. Ez az átmenet figyelemre méltó gyorsasággal, kevesebb mint 20 milliszekundum alatt történik, biztosítva, hogy a számítógépek és más elektronikus eszközök megszakítás nélkül működőképesek maradjanak.
- Gyakorlatilag korlátlan teljesítmény a párhuzamos működésnek köszönhetően
Akár hat Multit is lehet párhuzamosan csatlakoztatni a teljesítmény növelése érdekében. Ezenkívül háromfázisú vagy osztott működés is lehetséges. Arról, hogy mely modellek kínálnak párhuzamos, háromfázisú és osztott fázisú opciókat, az adatlapjainkban találhat konkrét információkat.
- Távfelügyelet és vezérlés
Ha egy GX eszközzel, például a Cerbo GX-szel párosítjuk, akkor a világ bármely pontjáról, akár helyben (LAN), akár távolról, az interneten keresztül, a világ bármely pontjáról felügyelheti és vezérelheti a Multi és a rendszer(ek)et. Ezt az ingyenes VRM-alkalmazás és a VRM portál weboldalán teheti meg. A hozzáférés számos eszközről lehetséges, beleértve a telefonokat, táblagépeket, laptopokat és PC-ket többféle operációs rendszerrel. A vezérlés szintje széleskörű, lehetővé teszi a Multi testreszabását, sőt olyan feladatok automatizálását is, mint például a tartalék generátor elindítása, így átfogó megoldást kínál a rendszer hatékony kezeléséhez.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Napelemes inverterek |
|---|---|
| Súly: | 10 kg |
| Márka: | Victron Energy |
| Hosszúság: | 110 mm |
| Szélesség: | 214 mm |
| Magasság: | 375 mm |
| Teljesítmény: | 1600 W |
| Fázisok száma: | 1 |
| Védettségi fok (IP): | IP20 |
| Kommunikáció: | VE.Bus, VRM |
| Típus: | Hálózaton kívüli |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Akkumulátor feszültség: | 12 V |
| Névleges akkumulátor töltési áram: | 70 A |
| Átviteli kapcsoló: | 16 A |
| Termék: | Töltő, Inverter/Töltő - MultiPlus |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé értékeléseket. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Victron Energy, az Almere-ben, Hollandiában központtal, egy világszerte elismert professzionális energiakonverziós és energiamenedzsment berendezések gyártója. Több mint 45 éve felállítja az off-grid és hibrid energiarendszerek szabványát, és olyan termékeket szállít, amelyekben a tengerészeti, mobil, ipari és nap professzionálisok bíznak világszerte.
Victron kiterjedt ökoszisztémája tartalmazza az ikonikus MultiPlus és Quattro inverter/töltőket, SmartSolar MPPT töltésszabályozókat, akkumulátormonitorokat, DC-DC konvertereket és az erőteljes Cerbo GX kommunikációs hubot VRM felhő monitorozással. Minden Victron termék extrém megbízhatóságra, moduláris bővíthetőségre és zökkenőmentes rendszerintegráció alapján készült, ami az igényes energiaalkalmazások professzionális választása.
| Gyártó : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Cím : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail : | [email protected] |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | Victron Energy B.V. |
| Képviselő postai címe : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Képviselő e-mail címe : | [email protected] |