Victron SmartShunt 2000A
Kód: VICTRON-SMARTSHUNT-2000A-50MVTermék részletes leírása
A SmartShunt egy GX készülékhez is csatlakoztatható felügyelet céljából. Ez a csatlakozás VE.Direct kábel használatával történik.
A SmartShunt nagyszerű alternatívája a BMV akkumulátormonitornak, különösen azokban a rendszerekben, ahol kevesebb kábelt és rendetlenséget szeretnének. Bluetooth-al, VE.Direct porttal és további csatlakozókkal rendelkezik, amelyek használhatók egy második akkumulátor figyelésére, egy köztes pont figyelésére vagy egy hőmérséklet-érzékelő csatlakoztatására.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fotovoltaika |
|---|---|
| Súly: | 0.5 kg |
| Márka: | Victron Energy |
| Hosszúság: | 100 mm |
| Szélesség: | 168 mm |
| Magasság: | 68 mm |
| Védettségi fok (IP): | IP21 |
| Kommunikáció: | VE.Direct |
| Üzemi feszültség: | 6.5 - 70 Vdc |
| Névleges áram: | 2000 A |
How to Install Victron Energy SmartShunt
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé értékeléseket. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Victron Energy, az Almere-ben, Hollandiában központtal, egy világszerte elismert professzionális energiakonverziós és energiamenedzsment berendezések gyártója. Több mint 45 éve felállítja az off-grid és hibrid energiarendszerek szabványát, és olyan termékeket szállít, amelyekben a tengerészeti, mobil, ipari és nap professzionálisok bíznak világszerte.
Victron kiterjedt ökoszisztémája tartalmazza az ikonikus MultiPlus és Quattro inverter/töltőket, SmartSolar MPPT töltésszabályozókat, akkumulátormonitorokat, DC-DC konvertereket és az erőteljes Cerbo GX kommunikációs hubot VRM felhő monitorozással. Minden Victron termék extrém megbízhatóságra, moduláris bővíthetőségre és zökkenőmentes rendszerintegráció alapján készült, ami az igényes energiaalkalmazások professzionális választása.
| Gyártó : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Cím : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail : | [email protected] |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | Victron Energy B.V. |
| Képviselő postai címe : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Képviselő e-mail címe : | [email protected] |