Victron SmartSolar MPPT 250/70-Tr
Kód: VICTRON-SRTSOLAR-250-70-TRTermék részletes leírása
Főbb jellemzők:
- MPPT: Ultragyors maximális teljesítménypont-követés
Az MPPT technológia gondosan felügyeli a napelemek (PV) kimeneti feszültségét és áramát, biztosítva, hogy a rendelkezésre álló energia minden egyes grammját hatékonyan nyerje ki és tárolja a panelekből. Ez az előny különösen a részlegesen felhős égbolton mutatkozik meg, amikor a fényerősség folyamatosan változik.
- Távfelügyelet és vezérlés
Könnyedén kezelheti és felügyelheti a beépített Bluetooth-szal rendelkező SmartSolar MPPT töltőjét, ha a VictronConnect alkalmazás segítségével párosítja azt okostelefonjával vagy készülékével. A GX-en keresztül internetkapcsolattal rendelkező telepítések esetében a Victron Remote Management Portal (VRM) segítségével bármikor és bárhol hozzáférhet az MPPT teljes potenciáljához. Mind a VictronConnect, mind a VRM ingyenesen használható. Internet-hozzáféréssel nem rendelkező távoli létesítmények esetében az MPPT-felügyelet a GlobalLink 520 csatlakoztatásával lehetséges.
- Kimenet betöltése
Az intelligens terheléskimeneti funkció megvédi az akkumulátort a károsodástól azáltal, hogy megakadályozza a túlzott kisütést. Beállíthatja azt a feszültséget, amelynél a SmartSolar lekapcsolja a terhelést, így védve az akkumulátorokat a túlzott lemerüléstől. Az okos szempont az, hogy a SmartSolar megpróbálja naponta 100%-ban feltölteni. Ha ez nem sikerül, különösen rossz időjárás esetén, akkor a készülék minden nap fokozatosan növeli a kikapcsolási feszültséget, amíg ez meg nem történik. Ez a BatteryLife néven ismert funkció fenntartja az akkumulátor állapotát és meghosszabbítja az akkumulátor élettartamát.
- Opcionális SmartSolar vezérlő kijelző
Az opcionális SmartSolar Control Display kijelzővel könnyedén, egy pillantással nyomon követheti a töltő és az akkumulátor állapotát. Egyszerűen csatlakoztassa az MPPT töltő elülső részéhez, és hozzáférhet a valós idejű felügyeleti és beállítási lehetőségekhez.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fotovoltaika |
|---|---|
| Súly: | 3 kg |
| Márka: | Victron Energy |
| Hosszúság: | 95 mm |
| Szélesség: | 250 mm |
| Magasság: | 185 mm |
| Védettségi fok (IP): | IP43, IP22 |
| Kommunikáció: | Bluetooth, VE.Direct, VRM |
| Maximális feszültség: | 250V |
| Akkumulátor feszültség: | 12 V, 24 V, 48 V |
| Névleges akkumulátor töltési áram: | 70 A |
| Termék: | Töltő |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé értékeléseket. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Victron Energy, az Almere-ben, Hollandiában központtal, egy világszerte elismert professzionális energiakonverziós és energiamenedzsment berendezések gyártója. Több mint 45 éve felállítja az off-grid és hibrid energiarendszerek szabványát, és olyan termékeket szállít, amelyekben a tengerészeti, mobil, ipari és nap professzionálisok bíznak világszerte.
Victron kiterjedt ökoszisztémája tartalmazza az ikonikus MultiPlus és Quattro inverter/töltőket, SmartSolar MPPT töltésszabályozókat, akkumulátormonitorokat, DC-DC konvertereket és az erőteljes Cerbo GX kommunikációs hubot VRM felhő monitorozással. Minden Victron termék extrém megbízhatóságra, moduláris bővíthetőségre és zökkenőmentes rendszerintegráció alapján készült, ami az igényes energiaalkalmazások professzionális választása.
| Gyártó : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Cím : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail : | [email protected] |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | Victron Energy B.V. |
| Képviselő postai címe : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Képviselő e-mail címe : | [email protected] |