Victron VE.Direct Bluetooth Smart dongle
Kód: VICTRON-BLUETOOTH-SMART-DONGLETermék részletes leírása
A VE.Direct Bluetooth Smart hardver kulcs széleskörű kompatibilitást kínál, és képes adatokat olvasni a VE.Direct porttal felszerelt különféle termékekből. Ezek közé tartoznak a BMV-70x sorozatú akkumulátor-monitorok, a VE.Direct porttal rendelkező Phoenix inverterek és az MPPT napelemes töltésvezérlők.
Azonnali leolvasási funkciót is biztosít. Amikor olyan eszközökhöz csatlakozik, mint a BlueSolar MPPT, a BMV-70x vagy a Phoenix Inverter VE.Direct, a VictronConnect párosított kapcsolat nélkül is képes megjeleníteni a lényeges adatokat közvetlenül az eszközlistán. Ez a funkció vizuális figyelmeztetéseket tartalmaz a figyelmeztetések, riasztások és hibák esetén, megkönnyítve a gyors diagnózist.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fotovoltaika |
|---|---|
| Súly: | 0.5 kg |
| Márka: | Victron Energy |
| Hosszúság: | 20 mm |
| Szélesség: | 67.3 mm |
| Magasság: | 35 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé értékeléseket. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Victron Energy, az Almere-ben, Hollandiában központtal, egy világszerte elismert professzionális energiakonverziós és energiamenedzsment berendezések gyártója. Több mint 45 éve felállítja az off-grid és hibrid energiarendszerek szabványát, és olyan termékeket szállít, amelyekben a tengerészeti, mobil, ipari és nap professzionálisok bíznak világszerte.
Victron kiterjedt ökoszisztémája tartalmazza az ikonikus MultiPlus és Quattro inverter/töltőket, SmartSolar MPPT töltésszabályozókat, akkumulátormonitorokat, DC-DC konvertereket és az erőteljes Cerbo GX kommunikációs hubot VRM felhő monitorozással. Minden Victron termék extrém megbízhatóságra, moduláris bővíthetőségre és zökkenőmentes rendszerintegráció alapján készült, ami az igényes energiaalkalmazások professzionális választása.
| Gyártó : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Cím : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail : | [email protected] |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | Victron Energy B.V. |
| Képviselő postai címe : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Képviselő e-mail címe : | [email protected] |