Huawei Smart Dongle-WLAN-FE
Код: SDONGLEA-05Подробно описание на продукта
Свързване на инвертори и услуга за данни
Smart Dongle поддържа безпроблемна plug-and-play комуникация за до 10 инвертора със системата за управление на соларната енергия чрез WLAN и Fast Ethernet (FE) връзки.
Веднъж свързана, точката за достъп до WLAN улеснява локалното внедряване за интелигентно управление на захранването и поддръжка на централата. И FusionSolar SmartPVMS, и системите за управление на трети страни могат да бъдат интегрирани с инверторите.
Със защита IP65, Smart Dongle е прахоустойчив и водоустойчив, осигурявайки надеждна работа дори след външен монтаж.
Основни характеристики
- Лесна комуникация
- Интелигентна експлоатация и поддръжка
- IP65 защита
Допълнителни параметри
| Категория: | Фотоволтаици |
|---|---|
| Тегло: | 0.09 kg |
| Марка: | Huawei |
| Дължина: | 33 мм |
| Ширина: | 146 мм |
| Височина: | 48 мм |
| Степен на защита (IP): | IP65 |
| Комуникация: | USB, Ethernet |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Само регистрирани потребители могат да изпращат оценки. Моля, влезте в или регистрирайте се.
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
| Производствена компания : | Huawei Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Адрес : | Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong 518129, China |
| Електронна поща : | [email protected] |
| Представител на производителя в ЕС : | Huawei Technologies Düsseldorf GmbH |
| Адрес на представителя на ЕС : | Hansaallee 205, 40549 Düsseldorf, Germany |
| Електронна поща на представителя на ЕС : | [email protected] |