AEG Baterie de înaltă tensiune 15K
Cod: AEG-15K-HV-BATTERYDescriere detaliată a produsului
Caracteristici cheie
- Baterie de înaltă tensiune, capacitate nominală: 15 kWh
- Sistem modular pentru stocarea energiei
- Proiectat pentru conectarea cu invertoare hibride AEG
- Conectare în paralel a până la 4 baterii similare
- Monitorizare prin invertor (opțiune de bază)
- Disponibil modul suplimentar de monitorizare a bateriei
- Nu este nevoie de echipament suplimentar pentru o singură conexiune. Pentru conexiuni multiple ale bateriei: este necesară cutia de conectare paralelă
- Garanție de 10 ani a produsului (6000 de cicluri)
Parametri suplimentari
| Categorie: | Baterii pentru fotovoltaice |
|---|---|
| Greutate: | 143 kg |
| Marca: | AEG |
| Lungimea: | 227 mm |
| Lățime: | 654 mm |
| Înălţime: | 1205 mm |
| Tip baterie: | Înaltă tensiune |
| Energie utilizabilă: | 15 kWh |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Numai utilizatorii înregistrați pot trimite evaluări. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
AEG produsele solare, susținute de peste un secol de moștenire inginerească germană, sunt dezvoltate și distribuite de Solar Solutions Group din Frankfurt, Germania. Astazi, panourile solare AEG și invertoarele alimentează instalații rezidențiale și comerciale în peste 30 de țări, furnizând performanță premium, fiabilitate dovedită și valoare pe termen lung. Fiecare produs AEG este proiectat pentru a îndeplini cele mai înalte standarde europene de calitate, oferind instalatorilor și proprietarilor de case încredere în performanța energetică durabilă.
| Companie producătoare : | Solar Solutions GmbH |
|---|---|
| Adresă : | Brückenstrasse 94, 60594 Frankfurt am Main, Germany |
| Adresă de e-mail : | [email protected] |
| Reprezentantul UE al producătorului : | Solar Solutions GmbH |
| Adresa reprezentantului UE : | Brückenstrasse 94, 60594 Frankfurt am Main, Germany |
| Adresa de e-mail a reprezentantului UE : | [email protected] |