Baterie montată pe perete SolisStorage IntelliHome 10 kWh
Cod: 2607090002Preț corect
Oferim prețuri competitive, cu accent pe calitate și transparență
Livrare rapidă
Produsele în stoc, se livrează acum. Articolele în așteptare se livrează în 5 zile.
Bonus de loialitate
Clienții obișnuiți primesc reduceri și bonusuri pentru loialitatea lor.
Instalare expertă la cheie
Oferim servicii complete cu o garanție a calității.
Descriere detaliată a produsului
SolisStor IntelliHome 10 kWh baterie LiFePO₄ montată pe perete/podea pentru stocarea energiei solare rezidențiale.
- Tip acumulator: LiFePO4 (tensiune joasă)
- Capacitate nominală: 10 kWh
- Tensiune de operare: 44.8 - 57.6 V
- Capacitate nominală celulă: 100 Ah
- Rată recomandată de încărcare/descărcare: 0.5C
- Curent de încărcare / descărcare: 100 A / 200 A
- Adâncime de descărcare (DOD): 100%
- Durată de viață: > 6000 cicluri / 10 ani
- Comunicare: CAN / RS485
- Temperatură de funcționare: -20 ~ 55°C (cu funcție de încălzire)
- Protecție la pătrundere: IP66
- Dimensiuni (L × H × A): 470 × 1070 × 150 mm
- Greutate: 95 kg
- Instalare: pe podea / pe perete (implicit)
- Extensibil: până la 8 unități în paralel (max. 80 kWh pe cluster)
Parametri suplimentari
| Categorie: | Baterii pentru fotovoltaice |
|---|---|
| Greutate: | 95 kg |
| Marca: | Solis Storage |
| Lungimea: | 150 mm |
| Lățime: | 470 mm |
| Înălţime: | 1070 mm |
| Grad de protectie (IP): | IP66 |
| Comunicare: | CAN / RS485 |
| Tensiune nominală: | 51,2 V |
| Tip baterie: | Tensiune joasă |
| Energie utilizabilă: | 10 kWh |
| Ah Capacitate: | 100 |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Numai utilizatorii înregistrați pot trimite evaluări. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
Solis Storage is the energy storage division of Ginlong Technologies (the makers of Solis inverters). Solis Storage develops residential and commercial battery systems including the IntelliHome series of low-voltage LiFePO4 wall and floor mounted batteries, designed to integrate seamlessly with Solis hybrid and off-grid inverters.
| Companie producătoare : | Ginlong Energy Storage Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresă : | No.188 Jinkai Road, Binhai Industrial Park, Xiangshan, Ningbo, Zhejiang 315712, China |
| Adresă de e-mail : | [email protected] |
| Reprezentantul UE al producătorului : | Solis Storage Europe B.V. |
| Adresa reprezentantului UE : | Westerwerf 3-D, 1911 JA Uitgeest, The Netherlands |
| Adresa de e-mail a reprezentantului UE : | [email protected] |