Canadian Solar HiKu7 Mono PERC CS7N-665MS (EVO2)
Cod: CS7N-665MSDescriere detaliată a produsului
Modul PERC dual-cell de înaltă performanță
- placă de 210 mm + celulă dublă 132/120 + tehnologie PERC
- Puterea modulului până la 670 W
- 0.randament energetic cu 4% mai mare pe durata de viață a modulului
Costuri BOS și LCOE mai mici
- 5.reducerea cu 7% a costurilor BOS
- LCOE cu 3,5% mai mic
- Compatibilitate cu invertoarele convenționale
Fiabilitate crescută
- Tehnologie cuprinzătoare de atenuare LID/LETID, degradare cu până la 50% mai mică
- Performanță superioară punctului fierbinte
- Toleranță mai bună la umbrire
Parametri suplimentari
| Categorie: | Module fotovoltaice |
|---|---|
| Greutate: | 34.4 kg |
| Marca: | Canadian Solar |
| Lungimea: | 2384 mm |
| Lățime: | 1303 mm |
| Înălţime: | 35 mm |
| Putere: | 665 W |
| Culoarea cadrului: | Argint |
| Tipul modulului: | Monofacial |
| Conector: | EVO2 |
| Celulă: | Mono PERC |
| Aranjamentul celular: | 132 [2 x (11 x 6) ] |
| Strat frontal: | 3.sticlă temperată de 2 mm cu strat anti-reflexie |
| Cadru: | Aliaj de aluminiu anodizat |
| J-Box: | IP68, 3 diode bypass |
| Cablu: | 4 mm2 (IEC) |
| Palet: | 31 buc |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Numai utilizatorii înregistrați pot trimite evaluări. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Canadian Solar este una dintre cele mai mari și mai sigure companii de tehnologie solară din lume, cu peste două decenii de experiență în furnizarea modulelor fotovoltaice de înaltă eficiență și soluții energetice complete. Cu facilități de producție pe mai multe continente și o forță de muncă de peste 15 000 de profesioniști, compania a livrat mai mult de 100 GW de module solare la nivel mondial. Portofoliul de produse al Canadian Solar acoperă panouri solare mono PERC și TOPCon de înaltă performanță pentru instalații rezidențiale, comerciale și la scară largă, susținute de garanții puternice și fiabilitate de lungă durată dovedită.
| Companie producătoare : | Canadian Solar Inc. |
|---|---|
| Adresă : | 4273 King Street East, Suite 102, Kitchener, Ontario N2P 2E9, Canada |
| Adresă de e-mail : | [email protected] |
| Reprezentantul UE al producătorului : | Canadian Solar EMEA GmbH |
| Adresa reprezentantului UE : | Radikoferstrasse 2, 81373 München, Germany |
| Adresa de e-mail a reprezentantului UE : | [email protected] |