Dyness STACK280 SBDU + Bază standard
Cod: DYNS51280-STACK280-SBDU
Neevaluat Detalii de evaluare
La cerere
Informaţii detaliate
Preț corect
Preț corect
Oferim prețuri competitive, cu accent pe calitate și transparență
Livrare rapidă
Livrare rapidă
Produsele în stoc, se livrează acum. Articolele în așteptare se livrează în 5 zile.
Bonus de loialitate
Bonus de loialitate
Clienții obișnuiți primesc reduceri și bonusuri pentru loialitatea lor.
Instalare expertă la cheie
Instalare expertă la cheie
Oferim servicii complete cu o garanție a calității.
Descriere detaliată a produsului
Prezentare generală
Caracteristici cheie
  • Întrerupător principal DC cu protecție la scurtcircuit.
  • Porturi de comunicație CAN și RS485 RJ45 pentru invertor.
  • Porturi Parallel In / Parallel Out pentru conectarea a până la 12 clustere.
  • Modul WiFi încorporat cu suport APP OTA.
  • Controlul suprimării incendiilor cu aerosoli pentru întregul cluster.
  • Buton de activare + Comutator de alimentare pentru secvențierea sigură de pornire.
Specificații tehnice
Compatibilitate Module Dyness STACK280 (S51280)
Dimensiunea clusterului suportată 3 până la 15 module
Interval de energie al sistemului 43 până la 215 kWh pe cluster
Tensiunea de operare 134,4 până la 864 V DC (în funcție de cluster)
Curent recomandat 140 A (0,5C)
Curent maxim continuu 200 A (0,7C)
Descărcare de vârf (2 min) 280 A
Comunicare CAN / RS485 (RJ45) + CAN paralel
Fără fir WiFi încorporat, OTA pentru aplicație
Grad de protecție IP20 (utilizare interioară)
Dimensiuni asamblate (L x A x H) 770 x 425 x 363 mm (BDU 230 mm + Bază 133 mm)
Greutate netă (BDU + Bază) 38 kg
Montare Bază montată pe podea, suport de perete opțional
Ce este inclus (Pachet A)
  • 1x BDU (770 x 425 x 230 mm)
  • 1x Bază Standard (770 x 425 x 133 mm)
  • 2x Suport de perete
  • 2x șuruburi de expansiune M6x80, 4x șuruburi de expansiune M12x100
  • 4x șuruburi de fixare cu cap plat Phillips M5x30
  • 2x terminale de cablu OT4-6
  • 1x rezistor de terminare RJ45 CAN-120 ohm
  • 1x cablu de comunicare RJ45 CAN de 2 m către invertor
Invertoare compatibile
Solis, Growatt, Sosen, Solinteg, Atess, Magarevo, Deye, GoodWe, SINENG, SINEXCEL, Megarevo.
Parametri suplimentari
Categorie: Baterii pentru fotovoltaice
Greutate: 38 kg
Marca: Dyness
Lungimea: 425 mm
Lățime: 770 mm
Înălţime: 363 mm
Grad de protectie (IP): IP20
Comunicare: CAN/RS485 + WiFi
Curent nominal: 200 A
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Nu completaţi acest câmp:
Companie producătoare : Dyness Digital Energy Technology Co., Ltd.
Adresă : No. 688, Liupu Road, Guoxiang Street, Wuzhong Economic Development Zone, Suzhou, China
Adresă de e-mail : [email protected]
Reprezentantul UE al producătorului : Dyness Europe B.V.
Adresa reprezentantului UE : Lisbaan 4A, 2908 LN Capelle aan den IJssel, Netherlands