Sistem de baterii Dyness STACK280-7S 100.35 kWh (7 module + SBDU)
Cod: STACK280-7S
Neevaluat Detalii de evaluare
La cerere
Informaţii detaliate
Preț corect
Preț corect
Oferim prețuri competitive, cu accent pe calitate și transparență
Livrare rapidă
Livrare rapidă
Produsele în stoc, se livrează acum. Articolele în așteptare se livrează în 5 zile.
Bonus de loialitate
Bonus de loialitate
Clienții obișnuiți primesc reduceri și bonusuri pentru loialitatea lor.
Instalare expertă la cheie
Instalare expertă la cheie
Oferim servicii complete cu o garanție a calității.
Descriere detaliată a produsului
Prezentare generală
Ce este inclus
  • 7x Module de baterii Dyness STACK280 S51280 (14,34 kWh / 51,2 V / 280 Ah fiecare).
Specificații sistem
Model sistemSTACK280-7S
Număr de module7
Energie nominală100.35 kWh
Energie utilizabilă (95% DOD)95.33 kWh
Tensiunea de operare313-408 V
Recomandat încărcare/descărcare140 A (0,5C)
Max. continuu încărcare/descărcare200 A (0,7C)
Descărcare de vârf (2 min)280 A
ComunicareCAN / RS485 (RJ45)
Grad de protecțieIP20
Durata de viață a cicluluimai mare sau egal cu 8000 cicluri, 10 ani
Dimensiuni ansamblu asamblat (L x A x H)770 x 425 x 1973 mm
Greutate totală808 kg
CertificăriCE EMC, CE RED, UN38.3
Invertoare compatibile
Note de instalare
  • Distanță față de podea: este necesară o distanță de cel puțin 450 mm deasupra ansamblului pentru răcire și acces la conexiuni.
  • Înălțimea stivei de 1973 mm necesită o înălțime minimă a camerei de 2,42 m.
  • Este necesară instalarea de către două persoane (fiecare modul cântărește 110 kg).
  • Pentru mai mult de 8 module, se recomandă o configurație de expansiune pe două coloane.
Parametri suplimentari
Categorie: Baterii pentru fotovoltaice
Greutate: 808 kg
Marca: Dyness
Lungimea: 425 mm
Lățime: 770 mm
Înălţime: 1973 mm
Grad de protectie (IP): IP20
Comunicare: CAN / RS485
Curent nominal: 200 A
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Nu completaţi acest câmp:
Companie producătoare : Dyness Digital Energy Technology Co., Ltd.
Adresă : No. 688, Liupu Road, Guoxiang Street, Wuzhong Economic Development Zone, Suzhou, China
Adresă de e-mail : [email protected]
Reprezentantul UE al producătorului : Dyness Europe B.V.
Adresa reprezentantului UE : Lisbaan 4A, 2908 LN Capelle aan den IJssel, Netherlands