Huawei Caseta de rezervă-B0
Cod: BACKUPBOX-B0Preț corect
Oferim prețuri competitive, cu accent pe calitate și transparență
Livrare rapidă
Produsele în stoc, se livrează acum. Articolele în așteptare se livrează în 5 zile.
Bonus de loialitate
Clienții obișnuiți primesc reduceri și bonusuri pentru loialitatea lor.
Instalare expertă la cheie
Oferim servicii complete cu o garanție a calității.
Descriere detaliată a produsului
Caracteristici cheie
- Simplitate
- Detectare automată și comutare
- Fiabilitate
- Putere de rezervă de încredere
- Început negru
- Sistemul repornește după oprirea bateriei
- Fiți liniștit știind că există energie de rezervă pentru a acoperi orice întrerupere.
- Sarcinile critice primesc energie de rezervă în timpul întreruperilor.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Fotovoltaice |
|---|---|
| Greutate: | 11 kg |
| Lungimea: | 130 mm |
| Lățime: | 400 mm |
| Înălţime: | 350 mm |
| Numărul de faze: | 1 |
| Grad de protectie (IP): | IP65 |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Numai utilizatorii înregistrați pot trimite evaluări. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
Huawei FusionSolar este diviziunea de fotovoltaică inteligentă și stocare energetică a Huawei Technologies, una dintre cele mai mari companii de tehnologie din lume. Valorificând expertiza incomparabilă a Huawei în tehnologie digitală, AI și electronică de putere, FusionSolar furnizează invertoare solare cu eficiență ridicată, sisteme inteligente de stocare a energiei și platforme de monitorizare inteligente pentru aplicații rezidențiale, comerciale și la scară mare.
| Companie producătoare : | Huawei Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresă : | Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong 518129, China |
| Adresă de e-mail : | [email protected] |
| Reprezentantul UE al producătorului : | Huawei Technologies Düsseldorf GmbH |
| Adresa reprezentantului UE : | Hansaallee 205, 40549 Düsseldorf, Germany |
| Adresa de e-mail a reprezentantului UE : | [email protected] |