Huawei Smart Dongle-WLAN-FE
Cod: SDONGLEA-05Descriere detaliată a produsului
Conectați invertoarele și serviciul de date
Smart Dongle suportă comunicarea plug-and-play fără întreruperi pentru până la 10 invertoare cu sistemul de management solar prin conexiuni WLAN și Fast Ethernet (FE).
Odată conectat, punctul de acces WLAN facilitează implementarea locală pentru gestionarea inteligentă a energiei și întreținerea instalației. Atât FusionSolar SmartPVMS, cât și sistemele de management ale terților pot fi integrate cu invertoarele.
Cu protecție IP65, Smart Dongle este rezistent la praf și apă, asigurând o funcționare fiabilă chiar și după instalarea în exterior.
Caracteristici cheie
- Comunicare ușoară
- O&M inteligent
- Protecție IP65
Parametri suplimentari
| Categorie: | Fotovoltaice |
|---|---|
| Greutate: | 0.09 kg |
| Marca: | Huawei |
| Lungimea: | 33 mm |
| Lățime: | 146 mm |
| Înălţime: | 48 mm |
| Grad de protectie (IP): | IP65 |
| Comunicare: | USB, Ethernet |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Numai utilizatorii înregistrați pot trimite evaluări. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
| Companie producătoare : | Huawei Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresă : | Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong 518129, China |
| Adresă de e-mail : | [email protected] |
| Reprezentantul UE al producătorului : | Huawei Technologies Düsseldorf GmbH |
| Adresa reprezentantului UE : | Hansaallee 205, 40549 Düsseldorf, Germany |
| Adresa de e-mail a reprezentantului UE : | [email protected] |