Victron GX Touch 50
Cod: VICTRON-GX-TOUCH-50Descriere detaliată a produsului
Caracteristici cheie:
Protejat
Husele de protecție GX Touch protejează ecranul GX Touch de apă, praf și raze UV.
Ușor de instalat
GX Touch este proiectat pentru a depăși așteptările instalatorilor profesioniști. Spre deosebire de ecranul ColorControl GX, acesta poate fi montat cu ușurință pe partea superioară a tabloului de bord, fără a fi nevoie de decupaje precise. Cu o singură conexiune prin cablu, nu este nevoie să trageți mai multe cabluri până la tabloul de bord, simplificând instalarea.
Însoțitorii
GX Touch completează Cerbo GX și servește ca un hub de comunicare complet, oferind un control perfect al sistemului dvs. de oriunde. Fie prin portalul Victron Remote Management (VRM), acces direct prin GX Touch sau aplicația VictronConnect folosind punctul de acces WiFi încorporat, puteți gestiona și optimiza fără efort performanța sistemului. Această ultimă adiție la gama GX redefinește soluțiile inteligente de alimentare, oferind conectivitate și confort de neegalat.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Fotovoltaice |
|---|---|
| Greutate: | 0.5 kg |
| Marca: | Victron Energy |
| Lungimea: | 128,2 mm |
| Lățime: | 12,4 mm |
| Înălţime: | 87,1 mm |
| Comunicare: | VRM |
Descoperirea noului ecran Cerbo GX & GX Touch 50
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Numai utilizatorii înregistrați pot trimite evaluări. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Victron Energy, cu sediul în Almere, Olanda, este un producător recunoscut la nivel mondial de echipamente profesionale de conversie a energiei și gestionare a energiei. De mai bine de 45 de ani, stabilește standardul pentru sistemele off-grid și hibride, livrând produse în care se încrede profesioniștii marini, mobili, industriali și solari din întreaga lume.
Ecosistemul Victron extins include renumitele inversoare/încărcătoare MultiPlus și Quattro, regulatoarele de încărcare MPPT SmartSolar, monitoarele de baterii, convertoare DC-DC și hub-ul de comunicații puternic Cerbo GX cu monitorizare cloud VRM. Fiecare produs Victron este construit pentru fiabilitate extremă, extensibilitate modulară și integrare perfectă a sistemului, făcând-o alegerea profesională pentru aplicații energetice exigente.
| Companie producătoare : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Adresă : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Adresă de e-mail : | [email protected] |
| Reprezentantul UE al producătorului : | Victron Energy B.V. |
| Adresa reprezentantului UE : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Adresa de e-mail a reprezentantului UE : | [email protected] |