Victron VE.Dongle Bluetooth Smart direct
Cod: VICTRON-BLUETOOTH-SMART-DONGLEDescriere detaliată a produsului
Dongle-ul VE.Direct la Bluetooth Smart oferă o compatibilitate largă și poate citi date de la o varietate de produse echipate cu un port VE.Direct. Acestea includ monitoarele de baterii din seria BMV-70x, invertoarele Phoenix cu un port VE.Direct și controlerele de încărcare solară MPPT.
De asemenea, acesta oferă o funcție de citire instantanee. Atunci când este conectat la dispozitive precum BlueSolar MPPT, BMV-70x sau Phoenix Inverter VE.Direct, VictronConnect poate afișa date esențiale direct pe pagina listei de dispozitive, fără a necesita o conexiune împerecheată. Această caracteristică include alerte vizuale pentru avertismente, alarme și erori, facilitând diagnosticarea rapidă.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Fotovoltaice |
|---|---|
| Greutate: | 0.5 kg |
| Marca: | Victron Energy |
| Lungimea: | 20 mm |
| Lățime: | 67,3 mm |
| Înălţime: | 35 mm |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Numai utilizatorii înregistrați pot trimite evaluări. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Victron Energy, cu sediul în Almere, Olanda, este un producător recunoscut la nivel mondial de echipamente profesionale de conversie a energiei și gestionare a energiei. De mai bine de 45 de ani, stabilește standardul pentru sistemele off-grid și hibride, livrând produse în care se încrede profesioniștii marini, mobili, industriali și solari din întreaga lume.
Ecosistemul Victron extins include renumitele inversoare/încărcătoare MultiPlus și Quattro, regulatoarele de încărcare MPPT SmartSolar, monitoarele de baterii, convertoare DC-DC și hub-ul de comunicații puternic Cerbo GX cu monitorizare cloud VRM. Fiecare produs Victron este construit pentru fiabilitate extremă, extensibilitate modulară și integrare perfectă a sistemului, făcând-o alegerea profesională pentru aplicații energetice exigente.
| Companie producătoare : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Adresă : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Adresă de e-mail : | [email protected] |
| Reprezentantul UE al producătorului : | Victron Energy B.V. |
| Adresa reprezentantului UE : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Adresa de e-mail a reprezentantului UE : | [email protected] |