Vision CBES-60kW 112.5kWh AC/DC Cabin
Cod: VISION-CBES-60KW-112.5KWH-AC-DCDescriere detaliată a produsului
Sigur și stabil
- Suportă 100% adâncimea de descărcare (DOD)
- Durată de viață de 15 ani în condiții standard de funcționare
- Previne riscurile de incendiu și reaprinderea
Inteligent și eficient
- Răcire eficientă cu aer
- BMS integrat și gestionarea termică reduc consumul auxiliar de energie
- Controlul temperaturii în timp real asigură consistența celulelor și menține o diferență de temperatură a celulelor de ≤5℃.
Foarte integrat
- Design modular cu ieșire de 400V AC
- Clusterul de baterii se potrivește cu multiple protocoale. Dacă se configurează PCS în funcție de cerințele clientului.
Mentenanță ușoară
- Actualizare de la distanță
- Operare și mentenanță prin aplicație mobilă
- Coordonare cloud-edge pentru un control fără întreruperi
- Detectarea completă a defecțiunilor pe tot parcursul ciclului de viață
- Analiza stării de sănătate a bateriei și avertismente timpurii
Parametri suplimentari
| Categorie: | Stocare comercială a energiei |
|---|---|
| Greutate: | 1500 kg |
| Marca: | Vision Battery |
| Lungimea: | 1150 mm |
| Lățime: | 1050 mm |
| Înălţime: | 2200 mm |
| Grad de protectie (IP): | IP54 |
| Comunicare: | RS485, Wifi |
| Numărul de MPPT: | 4 |
| Şir: | Până la 2 per MPPT |
| Tensiune nominală: | 400 V |
| Tip baterie: | Înaltă tensiune |
| Energie utilizabilă: | 112.5 kWh |
| Putere de descărcare: | 60 kW |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Numai utilizatorii înregistrați pot trimite evaluări. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Grupul Vision, înfiinţat în 1994 și cu sediul în Shenzhen, China, este furnizor profesional de soluţii energetice inteligente cu accent pe tehnologia avansată a bateriilor. Portofoliul companiei acoperă baterii plumb-acid etanşate reglate (VRLA), baterii litiu-ion, pile de combustie și sisteme integrate de stocare a energiei pentru UPS, telecomunicaţii, sisteme energetice și aplicaţii pentru energie regenerabilă.
Cu zeci de ani de experienţă în fabricaţie și angajament faţă de calitate, bateriile Vision sunt de încredere la nivel mondial pentru fiabilitatea lor, performanţa consistentă și valoare excelentă în aplicaţiile de funcţionare de rezervă și de ciclare.
| Companie producătoare : | Vision Group |
|---|---|
| Adresă : | Rooms 9-12, 7F, Block B, Building 7, Zone 2, Shenzhen Bay Technological and Ecological Park, Nanshan District, Shenzhen, China |
| Adresă de e-mail : | [email protected] |
| Reprezentantul UE al producătorului : | Vision Europe SAS |
| Adresa reprezentantului UE : | Wijngaardveld 3, 9300 Aalst, Belgium |
| Adresa de e-mail a reprezentantului UE : | [email protected] |