Zencar Încărcător portabil Model E (Tip B, Tip 2, 16A, 5M, Schuko)
Cod: ZENCAR_MODEL_E_TB2_16A_5M_SCHUKODescriere detaliată a produsului
Siguranță dublă cu senzor de temperatură integrat în Schuko.
Când temperatura schuko crește la 75 ℃, se va opri automat încărcarea, când temperatura scade la 65 ℃, se va relua automat încărcarea. Maximizarea siguranței de încărcare
Încărcătorul EV portabil Model E vine cu 3 tipuri de suporturi
Fiecare dispozitiv include un set de suporturi de încărcare montate pe perete, care permit încărcarea în siguranță acasă sau la serviciu. Acest încărcător EV portabil poate fi scos cu ușurință din suporturi și plasat în portbagaj, fiind potrivit pentru încărcarea din mers.
Avantaje:
-
Compatibilitate largă: Funcționează perfect cu o varietate de vehicule electrice, inclusiv modelele de tip 2, tip 1 și GB/T, precum și EV-urile multor alți producători, asigurând încărcarea fără probleme pentru aproape orice vehicul.
-
Siguranță îmbunătățită: Include măsuri avansate de siguranță, cum ar fi protecția la supracurent, supratensiune și scurtcircuit pentru a proteja vehiculul în timpul încărcării.
-
Portabilitate: Designul compact și ușor îl face ușor de transportat și depozitat, permițându-vă să aveți o opțiune de încărcare fiabilă oriunde ați merge.
Caracteristici principale:
- Curenți reglabili: 6A 8A 10A 12A 16A
- Setare temporizator: care ar putea economisi mai multe taxe de energie electrică.
- Detectare PE
- RCD de tip B: AC 30mA + DC 6mA protecție la scurgere
- Senzor inteligent de circuit borad pentru încărcare sigură: reglați temperatura plăcii PCB
- Certificat TUV
Parametri suplimentari
| Categorie: | Încărcătoare portabile EV |
|---|---|
| Greutate: | 5 kg |
| EAN: | 8588009135401 |
| Marca: | Zencar |
| Numărul de faze: | 1 |
| Grad de protectie (IP): | IP65 |
| Curent maxim de ieșire: | 16 A |
| Putere de încărcare: | 3,6 kW |
| Lungimea cablului: | 5 m |
| Conector: | Tipul 2 |
| Metoda de fixare: | Portabil |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Numai utilizatorii înregistrați pot trimite evaluări. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Zencar (Shanghai Zencar Industry Co., Ltd.) este producător stabilit de echipamente de încărcare a vehiculelor electrice cu peste 15 ani de experiență în industria mobilității electrice. Compania proiectează și produce o gamă completă de soluţii de încărcare AC și DC pentru aplicaţii rezidențiale, comerciale și de flota pe piețele globale.
Operând sub sistemele de management al calității certificate ISO 9001 și TS 16949, Zencar livrează hardware de încărcare fiabil și certificat pentru securitate, susținut de urmărirea riguroasă a producției. Compania oferă, de asemenea, servicii OEM/ODM și soluţii personalizabile, ceea ce o face un partener flexibil pentru întreprinderile care construiesc infrastructura de încărcare a vehiculelor electrice.
| Companie producătoare : | Shanghai Zencar Industry Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresă : | Room 712, No. 518 Liaohe Rd, Changzhou, Jiangsu, China |
| Adresă de e-mail : | [email protected] |
| Reprezentantul UE al producătorului : | ONSA Plus s.r.o. |
| Adresa reprezentantului UE : | Južná trieda 119, 040 01 Košice, Slovakia |
| Adresa de e-mail a reprezentantului UE : | [email protected] |