Dyness STACK280-6S батерийна система 86.02 kWh (6 модула + SBDU)
Код: STACK280-6SСвързани продукти
Подробно описание на продукта
Общ преглед
Dyness STACK280-6S е цялостна plug-and-play високоволтова батерийна система, която комбинира контролния модул STACK280 SBDU и стандартна основа с 6 модулни LiFePO4 батерии, които могат да се подреждат. Обща номинална енергия е 86,02 kWh (81,72 kWh използваема при 95% DOD). Модулите се свързват към SBDU и помежду си чрез композитни blind-mate конектори без свързващи кабели между модулите.
Какво е включено
- 1x Dyness STACK280 SBDU + Стандартна основа (Пакет А) с всички монтажни елементи, терминиращ резистор и 2 м комуникационен кабел за инвертор.
- 6x Dyness STACK280 батериен модул S51280 (14,34 kWh / 51,2 V / 280 Ah всеки).
Системни спецификации
| Системен модел | STACK280-6S |
| Брой модули | 6 |
| Номинална енергия | 86,02 kWh |
| Използваема енергия (95% DOD) | 81,72 kWh |
| Работно напрежение | 268-350 V |
| Препоръчителен заряд/разряд | 140 А (0,5C) |
| Макс. непрекъснат заряд/разряд | 200 А (0,7C) |
| Пиков разряд (2 мин) | 280 А |
| Комуникация | CAN / RS485 (RJ45) |
| Степен на защита | IP20 |
| Живот при цикъл | по-голямо или равно на 8000 цикъла, 10 години |
| Размери на модула сглобен (Ш x Д x В) | 770 x 425 x 1743 мм |
| Общо тегло | 698 кг |
| Сертификати | CE EMC, CE RED, UN38.3 |
Съвместими инвертори
Solis, Growatt, Sosen, Solinteg, Atess, Magarevo, Deye, GoodWe, SINENG, SINEXCEL, Megarevo. Комуникацията CAN или RS485 се осигурява от SBDU.
Забележки за монтаж
- Разстояние от пода: необходими са поне 450 мм над горната част на модула за охлаждане и достъп за свързване.
- Височината на стека от 1743 мм изисква минимална височина на помещението от 2,19 м.
- Изисква се монтаж от двама души (всеки модул тежи 110 кг).
- За повече от 8 модула се препоръчва конфигурация за разширение с две колони.
Допълнителни параметри
| Категория: | Батерии за фотоволтаици |
|---|---|
| Тегло: | 698 kg |
| Марка: | Dyness |
| Дължина: | 425 mm |
| Ширина: | 770 mm |
| Височина: | 1743 mm |
| Степен на защита (IP): | IP20 |
| Комуникация: | CAN / RS485 |
| Номинален ток: | 200 A |
Оценка на продукта
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Само регистрирани потребители могат да изпращат оценки. Моля, влезте в или регистрирайте се.
Дискусия
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Dyness, основана през 2017 г. и със седалище в Суджоу, Китай, е признат световно иновативен в батерийните системи за съхранение на енергия. Компанията предоставя обширно портфолио решения за съхранение на литиево-железофосфат (LFP) за жилищни, търговски и промишлени приложения, комбинирайки прогресивна технология на клетката с интелигентни системи за управление на батериите.
Доверени от инсталатори и енергийни експерти по целия свят, системите на Dyness са известни с изключителни стандарти за безопасност, дълъг цикъл живот, модулна скалируемост и безпроблемна съвместимост с водещите марки инвертори. От компактни домашни батерии до високопроизводителни батерийни рафтове, Dyness предоставя строителните блокове за енергийна независимост.
| Производствена компания : | Dyness Digital Energy Technology Co., Ltd. |
|---|---|
| Адрес : | No. 688, Liupu Road, Guoxiang Street, Wuzhong Economic Development Zone, Suzhou, China |
| Електронна поща : | [email protected] |
| Представител на производителя в ЕС : | Dyness Europe B.V. |
| Адрес на представителя на ЕС : | Lisbaan 4A, 2908 LN Capelle aan den IJssel, Netherlands |
| Електронна поща на представителя на ЕС : | [email protected] |