Dyness STACK280 SBDU + Стандартна основа
Код: DYNS51280-STACK280-SBDUСвързани продукти
Подробно описание на продукта
Общ преглед
Dyness STACK280 SBDU (Standard Battery Distribution Unit) плюс Standard Base е управляващият център на всеки STACK280 клъстер. Той съдържа системата за управление на батерията, главния DC прекъсвач, интерфейса за комуникация с инвертора, портовете за паралелни клъстери и интегрирания WiFi модул за мобилното приложение с възможност за OTA актуализации. Батерийните модули STACK280 не могат да работят без него.
Основни характеристики
- Централизирано управление на батериите: интегрирана BMS следи баланса на напрежението на клетките, тока, температурата, SOC и SOH за целия клъстер.
- Plug-and-play интерфейс за стекиране: батерийните модули се свързват към SBDU чрез композитни blind-mate конектори. Без окабеляване между модулите. Без окабеляване между модулите.
- Главен DC прекъсвач със защита от късо съединение.
- CAN и RS485 RJ45 комуникационни портове за инвертора.
- Паралелни входове / Паралелни изходи портове за свързване на до 12 клъстера.
- Вграден WiFi модул с поддръжка на APP OTA.
- Управление на аерозолно пожарогасене за целия клъстер.
- Бутон за събуждане + Превключвател за захранване за безопасно стартиране.
Технически спецификации
| Съвместимост | Dyness STACK280 (S51280) модули |
| Поддържани размери на клъстера | 3 до 15 модула |
| Обхват на системната енергия | 43 до 215 kWh на клъстер |
| Работно напрежение | 134,4 до 864 V DC (в зависимост от клъстера) |
| Препоръчителен ток | 140 А (0,5C) |
| Максимален непрекъснат ток | 200 А (0,7C) |
| Пиков разряд (2 мин) | 280 А |
| Комуникация | CAN / RS485 (RJ45) + паралелен CAN |
| Безжична връзка | Вграден WiFi, APP OTA |
| Степен на защита | IP20 (за вътрешна употреба) |
| Размери в сглобен вид (Ш x Д x В) | 770 x 425 x 363 мм (BDU 230 мм + основа 133 мм) |
| Нетно тегло (BDU + основа) | 38 кг |
| Монтаж | Основа за монтаж на пода, опционална скоба за стена |
Какво е включено (Пакет А)
- 1x BDU (770 x 425 x 230 мм)
- 1x Стандартна основа (770 x 425 x 133 мм)
- 2x Скоба за стенен монтаж
- 2x M6x80 анкерни болтове, 4x M12x100 анкерни болтове
- 4x M5x30 винтове с плоска глава и кръстата опашка
- 2x OT4-6 кабелни накрайници
- 1x RJ45 CAN-120 ома терминиращ резистор
- 1x 2 м RJ45 CAN комуникационен кабел към инвертора
Съвместими инвертори
Solis, Growatt, Sosen, Solinteg, Atess, Magarevo, Deye, GoodWe, SINENG, SINEXCEL, Megarevo.
Допълнителни параметри
| Категория: | Батерии за фотоволтаици |
|---|---|
| Тегло: | 38 kg |
| Марка: | Dyness |
| Дължина: | 425 mm |
| Ширина: | 770 mm |
| Височина: | 363 mm |
| Степен на защита (IP): | IP20 |
| Комуникация: | CAN/RS485 + WiFi |
| Номинален ток: | 200 A |
Оценка на продукта
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Само регистрирани потребители могат да изпращат оценки. Моля, влезте в или регистрирайте се.
Дискусия
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Dyness, основана през 2017 г. и със седалище в Суджоу, Китай, е признат световно иновативен в батерийните системи за съхранение на енергия. Компанията предоставя обширно портфолио решения за съхранение на литиево-железофосфат (LFP) за жилищни, търговски и промишлени приложения, комбинирайки прогресивна технология на клетката с интелигентни системи за управление на батериите.
Доверени от инсталатори и енергийни експерти по целия свят, системите на Dyness са известни с изключителни стандарти за безопасност, дълъг цикъл живот, модулна скалируемост и безпроблемна съвместимост с водещите марки инвертори. От компактни домашни батерии до високопроизводителни батерийни рафтове, Dyness предоставя строителните блокове за енергийна независимост.
| Производствена компания : | Dyness Digital Energy Technology Co., Ltd. |
|---|---|
| Адрес : | No. 688, Liupu Road, Guoxiang Street, Wuzhong Economic Development Zone, Suzhou, China |
| Електронна поща : | [email protected] |
| Представител на производителя в ЕС : | Dyness Europe B.V. |
| Адрес на представителя на ЕС : | Lisbaan 4A, 2908 LN Capelle aan den IJssel, Netherlands |
| Електронна поща на представителя на ЕС : | [email protected] |