Dyness STACK280-8S батерийна система 114.69 kWh (8 модула + SBDU)
Код: STACK280-8S
Не е оценен Данни за рейтинга
По заявка
Подробна информация
Справедлива цена
Справедлива цена
Ние предлагаме конкурентни цени с акцент върху качеството и прозрачността.
Бърза доставка
Бърза доставка
В наличност – изпращат се веднага; липсващи артикули – до 5 дни.
Бонус за лоялност
Бонус за лоялност
Редовните клиенти получават отстъпки и бонуси за своята лоялност.
Експертна инсталация до ключ
Експертна инсталация до ключ
Ние предоставяме цялостни услуги с гаранция за качество.
Подробно описание на продукта
Общ преглед
Какво е включено
  • 8x Dyness STACK280 батериен модул S51280 (14.34 kWh / 51.2 V / 280 Ah всеки).
Системни спецификации
Системен моделSTACK280-8S
Брой модули8
Номинална енергия114.69 kWh
Използваема енергия (95% DOD)108.96 kWh
Работно напрежение358-467 V
Препоръчителен заряд/разряд140 А (0,5C)
Макс. непрекъснат заряд/разряд200 А (0,7C)
Пиков разряд (2 мин)280 А
КомуникацияCAN / RS485 (RJ45)
Степен на защитаIP20
Живот при цикълпо-голямо или равно на 8000 цикъла, 10 години
Размери на модула сглобен (Ш x Д x В)770 x 425 x 2203 mm
Общо тегло918 kg
СертификатиCE EMC, CE RED, UN38.3
Съвместими инвертори
Забележки за монтаж
  • Разстояние от пода: необходими са поне 450 мм над горната част на модула за охлаждане и достъп за свързване.
  • Височината на стека от 2203 мм изисква минимална височина на помещението от 2,65 м.
  • Изисква се монтаж от двама души (всеки модул тежи 110 кг).
Допълнителни параметри
Категория: Батерии за фотоволтаици
Тегло: 918 kg
Марка: Dyness
Дължина: 425 mm
Ширина: 770 mm
Височина: 2203 mm
Степен на защита (IP): IP20
Комуникация: CAN / RS485
Номинален ток: 200 A
Оценка на продукта
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Само регистрирани потребители могат да изпращат оценки. Моля, влезте в или регистрирайте се.
Дискусия
Не попълвайте това поле:
Производствена компания : Dyness Digital Energy Technology Co., Ltd.
Адрес : No. 688, Liupu Road, Guoxiang Street, Wuzhong Economic Development Zone, Suzhou, China
Електронна поща : [email protected]
Представител на производителя в ЕС : Dyness Europe B.V.
Адрес на представителя на ЕС : Lisbaan 4A, 2908 LN Capelle aan den IJssel, Netherlands