Victron Color Control GX
Код: VICTRON-COLOR-CONTROL-GXПодробно описание на продукта
Основни характеристики
Интуитивен преглед на системата
Контролерът Color Control GX предлага незабавен преглед на вашата система, показвайки ключова информация като състояние на зареждане на батерията, текуща консумация на енергия, събиране на слънчева енергия и мощност от мрежата или генератора.
Пълната мощност на Victron Remote Management
VRM (Victron Remote Management) ви дава цялостен достъп до обширни контроли и настройки за всички системни компоненти, свързани към вашата Color Control GX (CCGX) или Venus GX система. Той улеснява отдалеченото влизане за потребители и инсталатори отвсякъде, по всяко време и позволява безпроблемни диагностични проверки и анализ на архивирана информация.
Автоматично стартиране/спиране на генератор
Color Control GX предлага програмируема функция за автоматично стартиране на генератор, която може да бъде задействана въз основа на ниско напрежение, високо натоварване или състояние на зареждане на батерията. Освен това, може да се персонализира, за да забави запалването до края на „тихите“ периоди, за да се предотврати случайно смущение през нощните часове.
Отдалечена конзола
С функцията Remote Console, вие по същество можете да носите контролния панел на вашия Color Control GX (CCGX) на вашия телефон или друго устройство. Това ви позволява да контролирате всичко отвсякъде и да имате достъп до системните настройки и функции дистанционно.
Системи за съхранение на енергия - 24-часов мониторинг
Color Control GX ефективно управлява системите за съхранение на енергия (ESS), поддържа 100% резервно копие на батерията, активира ги в случай на прекъсване на електрозахранването и насочва излишната слънчева енергия за собствена консумация, като ви помага да спестите пари от сметките си за електроенергия. За по-подробна информация и примери вижте ръководството за ESS (система за съхранение на енергия).
Наблюдавайте дистанционно електрическата система на вашата лодка или RV
С дистанционния мониторинг Color Control GX можете да сте сигурни, че вашата лодка или RV са готови да тръгнат, когато и вие сте готови. Освен това, Color Control GX позволява комуникация със свързани устройства на трети страни, като увеличава съвместимостта и контрола върху цялата система.
Допълнителни параметри
| Категория: | Фотоволтаици |
|---|---|
| Тегло: | 0.5 kg |
| Марка: | Victron Energy |
| Дължина: | 28 мм |
| Ширина: | 120 мм |
| Височина: | 130 мм |
| Комуникация: | USB, Ethernet, Bluetooth, RJ45, VE.Direct, VE.Can, VE.Bus, VRM |
| Работно напрежение: | 8 – 70 V |
Свързване на Victron GX устройство онлайн и настройка на GX GSM
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Само регистрирани потребители могат да изпращат оценки. Моля, влезте в или регистрирайте се.
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Victron Energy, със седалище в Алмере, Нидерландия, е световно признаният производител на професионално оборудване за преобразуване на енергия и управление на енергия. От повече от 45 години установява стандарти за автономни и хибридни енергийни системи, доставяйки продукти, на които се доверяват морски, мобилни, промишлени и слънчеви специалисти по целия свят.
Обширната екосистема на Victron включва иконичните инвертори/зарядни устройства MultiPlus и Quattro, регулаторите на заряда SmartSolar MPPT, мониторите на батериите, DC-DC преобразователи и мощния комуникационен хъб Cerbo GX с мониторинг на облак VRM. Всеки продукт на Victron е построен за екстремна надеждност, модулна разширяемост и безпроблемна интеграция на системата, което го прави избор на професионалисти за изискващи енергийни приложения.
| Производствена компания : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Адрес : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Електронна поща : | [email protected] |
| Представител на производителя в ЕС : | Victron Energy B.V. |
| Адрес на представителя на ЕС : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Електронна поща на представителя на ЕС : | [email protected] |