Victron SmartShunt 500A
Код: VICTRON-SMARTSHUNT-500A-50MVПодробно описание на продукта
SmartShunt може също да бъде свързан към GX устройство за наблюдение. Тази връзка се осъществява с помощта на VE.Direct кабел.
SmartShunt служи като чудесна алтернатива на монитора за батерии BMV, особено в системи, където се предпочитат по-малко кабели и разхвърляност. Той идва с Bluetooth, VE.Direct порт и допълнителни връзки, които могат да бъдат използвани за наблюдение на втора батерия, наблюдение на средна точка или свързване на температурен сензор.
Допълнителни параметри
| Категория: | Фотоволтаици |
|---|---|
| Тегло: | 0.5 kg |
| Марка: | Victron Energy |
| Дължина: | 54 мм |
| Ширина: | 120 мм |
| Височина: | 46 мм |
| Степен на защита (IP): | IP21 |
| Комуникация: | VE.Direct |
| Работно напрежение: | 6,5 - 70 V постоянен ток |
| Номинален ток: | 500 А |
Как да инсталирате Victron Energy SmartShunt
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Само регистрирани потребители могат да изпращат оценки. Моля, влезте в или регистрирайте се.
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Victron Energy, със седалище в Алмере, Нидерландия, е световно признаният производител на професионално оборудване за преобразуване на енергия и управление на енергия. От повече от 45 години установява стандарти за автономни и хибридни енергийни системи, доставяйки продукти, на които се доверяват морски, мобилни, промишлени и слънчеви специалисти по целия свят.
Обширната екосистема на Victron включва иконичните инвертори/зарядни устройства MultiPlus и Quattro, регулаторите на заряда SmartSolar MPPT, мониторите на батериите, DC-DC преобразователи и мощния комуникационен хъб Cerbo GX с мониторинг на облак VRM. Всеки продукт на Victron е построен за екстремна надеждност, модулна разширяемост и безпроблемна интеграция на системата, което го прави избор на професионалисти за изискващи енергийни приложения.
| Производствена компания : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Адрес : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Електронна поща : | [email protected] |
| Представител на производителя в ЕС : | Victron Energy B.V. |
| Адрес на представителя на ЕС : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Електронна поща на представителя на ЕС : | [email protected] |