Dyness STACK280-5S battery system 71.68 kWh (5 modules + SBDU)
Kod: STACK280-5S
Nije ocijenjeno Detalji ocjene
Na upit
Detaljne informacije
Poštena cijena
Poštena cijena
Nudimo konkurentne cijene s naglaskom na kvalitetu i transparentnost.
Brza dostava
Brza dostava
Proizvodi na zalihi šalju se odmah. Naručeni artikli šalju se u roku od 5 dana.
Bonus za vjernost
Bonus za vjernost
Stalni kupci dobivaju popuste i bonuse za svoju vjernost.
Stručna montaža po ključ
Stručna montaža po ključ
Pružamo usluge od početka do kraja s jamstvom kvalitete.
Detaljan opis proizvoda
Overview
What is included
  • 5x Dyness STACK280 battery module S51280 (14.34 kWh / 51.2 V / 280 Ah each).
System specifications
System modelSTACK280-5S
Number of modules5
Nominal energy71.68 kWh
Usable energy (95% DOD)68.10 kWh
Operating voltage224-292 V
Recommended charge/discharge140 A (0.5C)
Max continuous charge/discharge200 A (0.7C)
Peak discharge (2 min)280 A
CommunicationCAN / RS485 (RJ45)
Protection ratingIP20
Cycle lifegreater than or equal to 8000 cycles, 10 years
Cluster dimensions assembled (W x D x H)770 x 425 x 1513 mm
Total weight588 kg
CertificationsCE EMC, CE RED, UN38.3
Compatible inverters
Installation notes
  • Floor clearance: at least 450 mm above the cluster top is required for cooling and connection access.
  • Stack height of 1513 mm requires a minimum room height of 1.96 m.
  • Two-person installation required (each module weighs 110 kg).
  • For more than 8 modules, a two-column expansion configuration is recommended.
Dodatni parametri
Kategorija: Baterije za fotonaponske sustave
Težina: 588 kg
Robna marka: Dyness
Duljina: 425 mm
Širina: 770 mm
Visina: 1513 mm
Stupanj zaštite (IP): IP20
Komunikacija: CAN / RS485
Nazivna struja: 200 A
Ocjena proizvoda
Budite prvi koji će objaviti članak na ovoj stavci!
Samo registrirani korisnici mogu slati ocjene. Molimo prijavite se ili registrirajte.
Rasprava
Nemojte ispunjavati ovo polje:
Proizvodna tvrtka : Dyness Digital Energy Technology Co., Ltd.
Adresa : No. 688, Liupu Road, Guoxiang Street, Wuzhong Economic Development Zone, Suzhou, China
E-mail : [email protected]
EU predstavnik proizvođača : Dyness Europe B.V.
Adresa EU predstavnika : Lisbaan 4A, 2908 LN Capelle aan den IJssel, Netherlands