Huawei Back Box-B0
Kód: BACKUPBOX-B0Tisztességes ár
Versenyképes árakat kínálunk, a minőségre és az átláthatóságra helyezve a hangsúlyt.
Gyors szállítás
Termékek raktáron, azonnal szállítható. A visszarendelt termékek 5 napon belül szállítják.
Hűségbónusz
A törzsvásárlók hűségükért kedvezményeket és bónuszokat kapnak.
Szakértő kulcsrakész telepítés
Végponttól végpontig tartó szolgáltatásokat nyújtunk minőségi garanciával.
Termék részletes leírása
Főbb jellemzők
- Egyszerűség
- Automatikus észlelés és átkapcsolás
- Megbízhatóság
- Megbízható tartalék tápellátás
- Fekete Start
- A rendszer újraindul az akkumulátor leállítása után
- Nyugodtan pihenhet, ha tudja, hogy van tartalék áramellátás az esetleges kiesések fedezésére.
- A kritikus terhelések kiesések idején tartalék áramot kapnak.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fotovoltaika |
|---|---|
| Súly: | 11 kg |
| Hosszúság: | 130 mm |
| Szélesség: | 400 mm |
| Magasság: | 350 mm |
| Fázisok száma: | 1 |
| Védettségi fok (IP): | IP65 |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé értékeléseket. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
A Huawei FusionSolar a Huawei Technologies okos fotovoltaikus és energiatárolási osztálya, amely a világ egyik legnagyobb technológiai vállalata. A Huawei páratlan szakértelmét kihasználva a digitális technológiában, mesterséges intelligenciában és teljesítményelektronikában, a FusionSolar nagy hatásfokú napelemnagyítókat, intelligens energiatárolási rendszereket és intelligens monitorozási platformokat szállít lakó-, kereskedelmi és nagy léptékű alkalmazásokhoz.
| Gyártó : | Huawei Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Cím : | Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong 518129, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | Huawei Technologies Düsseldorf GmbH |
| Képviselő postai címe : | Hansaallee 205, 40549 Düsseldorf, Germany |
| Képviselő e-mail címe : | [email protected] |