Victron BatteryProtect 12/24V 100A
Kód: VICTRON-BATPROT-12-24V-100ATermék részletes leírása
Főbb jellemzők:
12/24V automatikus mérés
Az BatteryProtect automatikusan érzékeli a rendszer feszültségét
Könnyű programozás
Az BatteryProtect beállítható úgy, hogy többféle feszültségen is be- és kikapcsoljon.
Egy hét szegmensből álló kijelző mutatja, hogy melyik beállítás van kiválasztva.
Speciális beállítás a Li-ion akkumulátorokhoz
Ebben a módban a BatteryProtect a VE.Bus BMS rendszer vezérelheti.
Nagyon alacsony áramfelvétel
Fontos a Li-ion akkumulátorok esetében, különösen az alacsony feszültségű lekapcsolás után.
Túlfeszültség elleni védelem
Az érzékeny terhelések túlfeszültség miatti károsodásának megelőzése érdekében a terhelés lekapcsolódik, ha az egyenfeszültség meghaladja a 16 V vagy 32 V-ot.
Gyújtásellenállás
Nincs relé, de MOSFET kapcsolók, így nincs szikra
Késleltetett riasztási kimenet
A riasztás kimenet akkor lép működésbe, ha az akkumulátor feszültsége 12 másodpercnél hosszabb ideig a beállított kikapcsolási szint alá csökken, kivéve a motor indításakor. Ez egy nyitott kollektoros kimenet, amely rövidzárlatbiztos a negatív sínnel szemben, maximális áramerőssége 50 mA. Ez a kimenet jellemzően olyan eszközöket aktivál, mint a zúgó, a LED-ek vagy a relék.
Késleltetett terhelés-kikapcsolás és késleltetett visszakapcsolás
A terhelés 90 másodperccel a riasztás aktiválódása után lekapcsolódik. Ha az akkumulátor feszültsége ezen az ablakon belül (pl. a motor beindítása után) az újracsatlakozási küszöbértékre emelkedik, a terhelés csatlakoztatva marad. A visszakapcsolás 30 másodperccel azután történik, hogy az akkumulátor feszültsége meghaladja a beállított visszakapcsolási küszöbértéket.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fotovoltaika |
|---|---|
| Súly: | 0.6 kg |
| Márka: | Victron Energy |
| Hosszúság: | 115 mm |
| Szélesség: | 42 mm |
| Magasság: | 59 mm |
| Védettségi fok (IP): | IP67, IP00 |
| Üzemi feszültség: | 6 – 35V |
| Akkumulátor feszültség: | 12 V, 24 V |
| Maximális betáplálási áram: | 100 A |
| Termék: | Töltő |
Introduction to the Victron Energy BatteryProtect
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé értékeléseket. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Victron Energy, az Almere-ben, Hollandiában központtal, egy világszerte elismert professzionális energiakonverziós és energiamenedzsment berendezések gyártója. Több mint 45 éve felállítja az off-grid és hibrid energiarendszerek szabványát, és olyan termékeket szállít, amelyekben a tengerészeti, mobil, ipari és nap professzionálisok bíznak világszerte.
Victron kiterjedt ökoszisztémája tartalmazza az ikonikus MultiPlus és Quattro inverter/töltőket, SmartSolar MPPT töltésszabályozókat, akkumulátormonitorokat, DC-DC konvertereket és az erőteljes Cerbo GX kommunikációs hubot VRM felhő monitorozással. Minden Victron termék extrém megbízhatóságra, moduláris bővíthetőségre és zökkenőmentes rendszerintegráció alapján készült, ami az igényes energiaalkalmazások professzionális választása.
| Gyártó : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Cím : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail : | [email protected] |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | Victron Energy B.V. |
| Képviselő postai címe : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Képviselő e-mail címe : | [email protected] |