Victron GX Touch 50
Kód: VICTRON-GX-TOUCH-50Termék részletes leírása
Főbb jellemzők:
Védett
A GX Touch védőburkolatok megvédik a GX Touch kijelzőt a víztől, portól és az UV-sugaraktól.
Könnyen telepíthető
A GX Touchot úgy tervezték, hogy felülmúlja a professzionális telepítők elvárásait. A ColorControl GX kijelzővel ellentétben könnyen felszerelhető a műszerfal tetejére, pontos kivágások nélkül. Mivel csak egy kábelcsatlakozással rendelkezik, nincs szükség több kábelt vezetni a műszerfalhoz, ami egyszerűsíti a telepítést.
Társak
A GX Touch kiegészíti a Cerbo GX-et, és átfogó kommunikációs csomópontként szolgál, így bárhonnan zökkenőmentesen vezérelheti rendszerét. Akár a Victron Remote Management (VRM) portálon, akár a GX Touch-on keresztül történő közvetlen hozzáférésen vagy a beépített WiFi hozzáférési ponton keresztül a VictronConnect alkalmazáson keresztül, könnyedén kezelheti és optimalizálhatja a rendszer teljesítményét. A GX termékcsalád legújabb tagja újradefiniálja az intelligens áramellátási megoldásokat, páratlan csatlakoztathatóságot és kényelmet kínálva.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fotovoltaika |
|---|---|
| Súly: | 0.5 kg |
| Márka: | Victron Energy |
| Hosszúság: | 128.2 mm |
| Szélesség: | 12.4 mm |
| Magasság: | 87.1 mm |
| Kommunikáció: | VRM |
Unboxing the new Cerbo GX & GX Touch 50 screen
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé értékeléseket. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Victron Energy, az Almere-ben, Hollandiában központtal, egy világszerte elismert professzionális energiakonverziós és energiamenedzsment berendezések gyártója. Több mint 45 éve felállítja az off-grid és hibrid energiarendszerek szabványát, és olyan termékeket szállít, amelyekben a tengerészeti, mobil, ipari és nap professzionálisok bíznak világszerte.
Victron kiterjedt ökoszisztémája tartalmazza az ikonikus MultiPlus és Quattro inverter/töltőket, SmartSolar MPPT töltésszabályozókat, akkumulátormonitorokat, DC-DC konvertereket és az erőteljes Cerbo GX kommunikációs hubot VRM felhő monitorozással. Minden Victron termék extrém megbízhatóságra, moduláris bővíthetőségre és zökkenőmentes rendszerintegráció alapján készült, ami az igényes energiaalkalmazások professzionális választása.
| Gyártó : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Cím : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail : | [email protected] |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | Victron Energy B.V. |
| Képviselő postai címe : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Képviselő e-mail címe : | [email protected] |