Huawei Smart Dongle-4G SDongleB-06-EU
Kód: SDONGLEB-06-EUTermék részletes leírása
Inverterek és adatszolgáltatás csatlakoztatása
A Smart Dongle 4G csatlakozást használ, és lehetővé teszi, hogy akár 10 inverter zökkenőmentesen kommunikáljon a napenergia-kezelő rendszerrel, zökkenőmentes csatlakozást és működést biztosítva.
A telepítést követően a WLAN-hozzáférési pont lehetővé teszi a helyi telepítést az intelligens energiagazdálkodás és az eszköz karbantartása érdekében. Lehetővé teszi, hogy mind a FusionSolar SmartPVMS, mind a harmadik féltől származó menedzsmentrendszerek kapcsolódjanak az inverterekhez.
Az IP65 por- és vízvédelemmel a Smart Dongle ellenáll a kültéri körülményeknek, és még zord környezetben is megbízható működést biztosít.
Főbb jellemzők
- Könnyű kommunikáció
- Intelligens O&M
- IP65 védettség
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fotovoltaika |
|---|---|
| Súly: | 0.09 kg |
| Márka: | Huawei |
| Hosszúság: | 28 mm |
| Szélesség: | 162 mm |
| Magasság: | 48 mm |
| Védettségi fok (IP): | IP65 |
| Kommunikáció: | 4G, 3G, 2G |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé értékeléseket. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
| Gyártó : | Huawei Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Cím : | Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong 518129, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Meghatalmazott EU-s képviselő : | Huawei Technologies Düsseldorf GmbH |
| Képviselő postai címe : | Hansaallee 205, 40549 Düsseldorf, Germany |
| Képviselő e-mail címe : | [email protected] |